מפורסמים ומפורסמות של המדינה מביעים את דעתם על חתונת השנה של לנה ומעיין בפאנל

בחירת הסלבס

חתונת השנה

reality
reality
בחירת הסלבס

בכל מקרה, התנזרו מסקס לפני צילומי החתונה

הכלה והחתן שלנו מתחננים: צבע! תנו לנו אלבום תמונות בצבע. אבל צלמי האופנה והסלבס ששאלנו בטוחים: לנה ומעיין יקרים, לא משנה כמה צבעונית תהיה החתונה שלכם, הצילום צריך להיות בשחור לבן. גורל האלבום בידיים שלכם. מה תחליטו?

טלי מליחי | mako | פורסם 21/06/10 23:00:14

תמונות חתונה עם לוק מיושן בשחור-לבן, תמונות באווירה עירונית או בטבע הפראי? השבוע ב"חתונת השנה" אתם בוחרים ללנה ולמעיין את הסגנון שיעטר את אלבום החתונה שלהם. בעוד שמעיין מתלהב במיוחד מהתפאורה הפסטורלית, לנה דווקא מתחברת לצילומי הרחוב בעיר הגדולה. אבל על דבר אחד שניהם מסכימים: הם ממש לא אוהבים את הצילום בשחור לבן. מה בחרו צלמי האופנה והסלבס לזוג הצעיר, ואלו טיפים הם מחלקים לרגל צילומי החתונה? בדקנו בשבילכם.


  צלם האופנה והפרסום, עידו לביא, לא מצלם חתונות, אבל דעתו המקצועית יכולה לעזור למתלבטים שביניכם להחליט. לביא בוחר ללנה ולמעיין את את הסגנון שהם הכי שנאו - הצילום בשחור לבן, אבל יש לו סיבות טובות: "אני הכי אהבתי את התמונות בשחור-לבן; לנה ומעיין נראים בהן הכי טוב, וזה הסגנון שהכי מתאים לחתונה. הצילומים ליד העץ (הסגנון הרומנטי) נראים כמו תמונות מהטירונות, והצילום בלב העיר מאבד את הזוג בתוך הסביבה העירונית. זה לא צילום לחתונה", הוא פוסק.

  דרוש: צלם מוכשר, רגיש ומקצועי
  כך תבחרו את הצלם המושלם בשבילכם
  דרוש: צלם מוכשר, רגיש ומקצועי

  "אני באופן אישי מתחבר לצילומים יותר אמנותיים, לזוויות בלתי שגרתיות וליציאה מהבנאליות. תמונות החתן כלה נראות לי תמיד מאוד קיטשיות, וגם אם הצלם מנסה להיות יצירתי, זה נגמר איכשהו בחוף הים בואכה נווה צדק", מסביר לביא, ומוסיף: "הזוג תמיד נראה לי נבוך, ובכלל, לא חרם בימי הקיץ הישראלי לחרב את כל האיפור והתסרוקות תוך עשר דקות? בשביל מה צריך את כל הטררם הזה?"

  לנה ומעיין נעלמים בתוך העיר. הסגנון האורבני | צילום: פוני

  מנחה הטלוויזיה, אסי עזר, שמבין דבר או שניים בזוויות צילום, היה חד משמעי בתגובה שלו. גם הוא מעדיף את הזוג בתמונות בשחור-לבן, והנימוק שלו קצר וקולע: "האורבני ממש לא מתאים, הרומנטי נראה לי מטופש. ואם כבר תמונות לחתונה, אז שיהיה להן לוק ישן. מה לעשות, אני בחור בסגנון אולד פאשן, אני אוהב סטייל עתיק". בנוסף, טוען עזר שתמונות בשחור-לבן עושות חסד לכל בני האדם, והן מוציאות מאיתנו את המיטב.

  לדעות הנחרצות, מצטרף צלם האופנה הנודע עדי ברקן. גם הוא בוחר בתמונות החתונה בשחור לבן. ההסבר שלו פיוטי משהו: "הצילום בשחור-לבן הכי מתאים ללנה ומעיין, והוא גם משקף את חיי הנישואים, שנעים בין שני הצבעים המנוגדים - שחור ולבן, כאשר רק יחידי סגולה יודעים למצוא את האפור".

  בסגנון הרומנטי הוא לא היה בוחר, כי גם לו הן מזכירות את הטירונות. "באופן אישי בתור חתן, אני הייתי מאמץ את שלושת הסגנונות, ומבקש לקבל אלבום מגוון עם קצת מכל דבר. גיוון זה טוב".

  יש לך טיפ מקצועי ללנה ולמעיין לקראת צילומי החתונה?
  "כדאי להם להתנזר מסקס שבועיים לפני החתונה: זה יוצר מתח מיני ומשפר פלאים את הדינמיקה הזוגית שמתבטאת מאוד בתמונות".

  אין תמונה אנחנו לא בטירונות, אנחנו מתחתנים. הסגנון הרומנטי

  השחקנית, מיכל ינאי, לא מאכזבת, ובוחרת כמו קודמיה. "שלושת הסגנונות מעט מוקצנים לטעמי", היא אומרת, "הסגנון הרומנטי מזכיר לי צילומים מיושנים משנות ה-80, האורבני נראה כאילו הם במרד הנעורים ובצילומי השחור-לבן הם נראים כאילו נקלעו למופע שלא קשור אליהם. ובכל זאת, הייתי בוחרת באופציה הזו מבין השלוש, כי היא הכי טובה בעיני. באופן אישי, הייתי מרככת את התמונות בקצת פוזות ותפאורה רומנטיים".

  ינאי בעצמה ויתרה על התמונות שלפני החתונה: "אנחנו לא עשינו תמונות 'חתן-כלה', זה תמיד נראה לי קצת מאולץ לעמוד באיזה יער מלא יתושים או בחוף הים ב-34 מעלות, להזיע כמו חמור ולעשות פרצוף של כלה מאושרת. הכי חשובות היו לי, בסופו של דבר, התמונות מהאירוע עצמו – רק הן מנציחות את מה שבאמת קורה בלי פוזות".
  לחתנים ולכלות שבכל זאת הולכים על סשן צילומים בים, באוויר או ביבשה, ממליצה ינאי להיות חכמים ולבחור בלוקיישן מוצל – אבל הכי חשוב: קרוב למקום האירוע, כדי שהמרחק לא יעכב את הזוג בדרך לחתונה שלו.

  שאלות שחשוב לשאול לפני שבוחרים אולם
  האם יש לו רשיון עסק ואיך נראה המטבח, למשל
  שאלות שחשוב לשאול לפני שבוחרים אולם
  מירי לוי, דוגמנית שנישאה השנה לפאבלו רוזנברג, חותמת את הסבב ובוחרת באותה האופציה בדיוק. "שחור-לבן מחמיא יותר ויפה. זה נראה אחרת מתמונה רגילה, ותמיד יוצא מיוחד ונקי יותר. אני באופן אישי הכי אוהבת תמונות בחום-לבן".

  את הסגנון האורבני היא פחות אהבה: "היא מקושקשת מדי, עמוסה מדי בפרטים. הקונספט של צילום ליד עץ או בטבע דווקא יכול לעבוד לטעמי, כי אלה צילומים שמתמקדים בחתן ובכלה ללא פרטים נוספים בתמונה, אבל התמונות של לנה ומעיין בפארק נראות מבוימות מדי".

  בשעות שלפני החתונה שלה ושל פאבלו, השניים נהנו מארוחת צהריים טובה בבית ולא עמדו בשמש מול צלם. "אנחנו לא עשינו בכלל צילומי 'חתן כלה', החלטנו שאנחנו רוצים רק תמונות מהאירוע עצמו. לא חסרו לנו תמונות יחד, וזה לא נראה לנו תענוג גדול להסתובב בעיר מהצהריים ולהצטלם. אני מודה שבדיעבד אני טיפה מצטערת על הבחירה הזו, כי חסרה לי ההקדמה הקטנה באלבום".

  כדוגמנית, יש לך המלצה לזוג לשעות הצילומים?
  "שלא ינסו לביים את עצמם, ויהיו מי שהם. שיצטלמו בלוקיישן שהם מרגישים בו בנוח, שמתקשר אולי לתחביב שיש להם, והכי חשוב: שיתייחסו אחד לשני ופחות לצלם".

  >> צילום חתונה בשחור לבן, בסגנון רומנטי או אורבני? הצביעו עכשיו
  ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
  תגובות

  הוסף תגובה

   
  שם
  נושא
  תוכן
   
  ביטול  |  
  מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן