אם (36) ובנה (15) נפגעו היום (שלישי) מפגיעה ישירה בקריית שמונה ומצבם קשה אך יציב. השניים הם תושבי אליפלט, שלא פונה על ידי המדינה בתחילת המלחמה, שיצאו לסידורים בעיר. מפרטים ראשונים עולה כי הם היו ברכבם, נפגעו קלות מהטיל הראשון, וכשניסו לתפוס מחסה בחוץ - נפגעו מהטיל השני. 

אב המשפחה עדכן בשיחה עם N12 כי האם ובנה יצאו מכלל סכנה, אבל יש להם רסיסים בכל הגוף. "הם בסך הכל הלכו לעשות איזשהו עגיל לבן, לא חשבתי לרגע שיכול לקרות משהו", אמר. "קיבלתי דיווחים על אירוע חריג, פגיעה בקריית שמונה - אמרתי לעצמי מה הסיכויים שזה יקרה? זה אחד למליארד, אבל אשתי והילד לא היו זמינים". 

בשלב הזה, האב חיבר את הקצוות - והבין שהנפגעים הם יקיריו. "כששמעתי את כל הדיווחים הייתי בטוח שזה הסוף, חשבתי על הגרוע מכל. רק כשהגעתי לבית החולים הבנתי שהמצב טוב יותר, וזה מעט מנחם. העיקר שהם בחיים״.

הצוות החינוכי והנהלת בית הספר 'עמק החולה'' שבו לומד הנער שנפצע היום קשה מפגיעת נ"ט בקרית שמונה, שוחחו היום עם התלמידים והתלמידות על המקרה. הצוות החינוכי עומד לרשות כל תלמיד ותלמידה המבקשים לקבל סיוע נוסף על מנת להתמודד עם המקרה הקשה בתוך כלל תקופת המלחמה", נמסר מהנהלת בית הספר.