לוחם במסר לסינוואר: בתיעוד שרץ בשעות האחרונות (שני) ברשתות החברתיות ולא ברור איפה ומתי צולם, מתועד חייל במה שנראה כמו מנהרה ברצועת עזה, כאשר הוא שולח מסר מצולם בערבית ומזכיר את שמו של מנהיג חמאס ברצועה, יחיא סינוואר, שמסתתר מאז אותה שבת שחורה של 7 באוקטובר שאותה תכנן יחד עם מוחמד דף.

באותו סרטון החייל אומר בין היתר, "איפה אתה סינוואר? הגענו לכאן כדי לפגוש אותך, אינשאללה עוד נגיע אליך". בחלק אחד של התיעוד החייל צועד במקום חשוך שנראה כמו מנהרה ובאחר הוא יושב בחדר מואר לצד מאווררים כמו שמקובל במנהרות חמאס ברצועה.

כזכור, בשבועות האחרונים דיווח צה"ל כי איתר והשמיד רשת מנהרות ששימשה את בכירי חמאס בצפון רצועת עזה, ועוד קודם לכן חשף את המנהרה הגדולה ביותר שנבנתה ברצועה, פרויקט שהוביל מוחמד סינוואר, בכיר חמאס ואחיו של מנהיג ארגון הטרור.

ככלל, מנהרות חמאס ברצועת עזה נחשבות לפרויקט הדגל של יחיא סינוואר. מיליוני דולרים הושקעו בבנייתן לאורך השנים, כסף שיכול היה לשמש לפיתוח של רצועת עזה לרווחת תושביה, אך במקום העדיפו ראשי חמאס להשקיע הכל בטרור וברצח.

צה"ל פועל בשבועות האחרונים בכוחות גדולים גם בח'אן יונס שבדרום הרצועה, הנחשבת לעיר הולדתו של יחיא סינוואר והוזכרה כאחד מהמקומות בהם הוא עשוי להסתתר בעומק המנהרות. הממשלה וראשי הצבא כבר הצהירו שיבואו חשבון עם סינוואר ועם כל ראשי חמאס שתכננו והובילו את הטבח בעוטף עזה.