דובר צה"ל התיר לפרסום הערב (שבת) כי רס"ן במיל' עמישר בן דוד, בן 43 מעלי ששירת כמפקד חפ"ק מפקד עוצבת הקומנדו, נפל אתמול בקרב בדרום רצועת עזה. עמישר, בן דודו של השר בצלאל סמוטריץ', נפל בהיתקלות עם מחבלים, והוא החלל ה-18 של מוסדות "בני דוד" מהיישוב עלי. הלווייתו של רס"ן במיל' בן דוד ז"ל תתקיים מחר בשעה 13:00 בבית העלמין הצבאי בהר הרצל בירושלים.

בנוסף הודיעו בדובר צה"ל כי קצין בעוצבת הקומנדו נפצע קשה בקרב בדרום רצועת עזה. הקצין פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחתו עודכנה. 

רס"ן במיל' עמישר בן דוד ז"ל
רס"ן במיל' עמישר בן דוד ז"ל

במועצה האזורית בנימין ספדו לבן דוד: "בקרבות הגבורה בעזה נפל לוחם המילואים עמישר בן דוד, תושב היישוב עלי בבנימין, נשוי לשלומית ואב לחמישה ילדים. עמישר היה מחנך בתיכון, מתנדב כנהג אמבולנס ואיש חסד למען הציבור בתחומים רבים. בוגר מכינת 'בני דוד' בעלי.

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ ספד: "בכניסת השבת קיבלנו את ההודעה המרה על נפילתו של עמישר. לב כולנו עם שלומית היקרה והילדים הרכים. עמישר התגייס בשמחת תורה ומאז כמעט לא היה בבית. הוא שירת בחפ"ק של חטיבת הקומנדו. בזכותו ובזכות חבריו הגיבורים עם ישראל חי. בנימין כולה מחבקת ומחזקת את תושבי עלי ובייחוד את החברים בשכונת היובל. ה' יקום דמו".