תיעוד מפעילות לוחמי הקומנדו, ועדות נוספת לכך שהסיוע לעזה מגיע לידי המחבלים: לוחמי יחידת אגוז של חטיבת הקומנדו הנלחמים במערב ח'אן יונס ביצעו פשיטות רגליות על תשתיות טרור, השמידו אותן וחיסלו מחבלים רבים בהתקלויות פנים אל פנים. כך נמסר בעדכון מדובר צה"ל.

עוד נמסר כי בשבוע האחרון, ביצעו הלוחמים סריקות במרחב במהלכן נתקלו בחוליית מחבלים וחיסלו אותה מטווח קצר. הלוחמים המשיכו בסריקות, ובבית צמוד למקום ההתקלות איתרו נשק מסוג תת-מקלע שהוסלק בתוך חדר השינה ובחדר אחר של הבית איתרו ווסט עם הכיתוב "UN" לצד סיוע הומניטרי ואוכל משומר.

"מצאנו באחת הקומות התחתונות ווסט של האו"ם עם ציוד תספוק של אונר"א ובאחת הקומות העליונות מצאנו נשק מסוג פי.קיי שמשמש את ארגון הטרור חמאס", סיפר מפקד צוות ביחידת אגוז, סגן ד'. "בארון הבגדים מצאנו את הווסט ובקומה העליונה בהמשך הסריקות אנחנו נכנסים לחדר שינה, פותחים עוד ארון ומזהים את המקלע שמשמש את חמאס".

מוקדם יותר נמסר מצה":ל כי כוחות אוגדה 98 ממשיכים להילחם במערב ח'אן יונס, לטהר מרחבים חדשים מעל ומתחת לקרקע ונתקלים במחבלי חמאס אשר נעים בלבוש אזרחי, ונערכים לתקיפת כוחות במרחב. ביממה האחרונה, עדכן הבוקר (שלישי) צה"ל, חיסלו הכוחות עשרות מחבלים ועצרו כ-80 חשודים במעורבות בטרור, ביניהם מספר מחבלים שלקחו חלק בטבח הרצחני ב-7 באוקטובר.