לא פחות מ-300 אלף צפיות בפחות משעה היו לסרטון הזה, שמישהו דאג להסיר אותו. דאג להסיר, אבל מאוחר מדי משום שהוא שותף בעוד עשרות דפי פייסבוק ואתרים בארץ ובעולם. בסרטון ניתן לראות את חיילות צה"ל בריקוד סקסי למדי, נועז וכזה שכולל בסוף גם הורדת חולצה. בצבא לא ממש אהבו את הסרטון וזה עלה להן בריתוק לא קטן.

אולי בצבא לא אהבו את הסרטון של החיילות הנועזות, אבל החיילים עצמם אהבו גם אהבו. מאוד מהר נפתחה תחרות חיקויים בדף הפייסבוק חיילים מצייצים, וזו איך נגיד בעדינות תשובת הלוחמים:

וזה רבותי הזוכה שלנו בתחרות החיקויים. אפילו אסי כהן היה מתרשם מהבחור שעושה את שאולי.

גם הסרטון הבא לא היה אהוב על "הגורמים הרשמיים". הקצין תורן נעלב, כנראה שגם רס"ר משמעת נעלב וממה שאנחנו מבינים הרבה אנשים נעלבו מזה שחיילים מפחדים מהם יותר מאשר מהחמאס.

גם אותנו עניין לדעת מה ההבדל בין כל חטיבות החי"ר של צה"ל, חוץ מצבע הכומתה כמובן. בואו נגיד שהחבר'ה האלה מסבירים את זה יפה, ולא בצורה הכי פוליטיקלי קורקט.

הסרטון הבא הוא אחד החזקים שראינו, ולשם שינוי עליו אף אחד לא יקבל שבת. זוכרים את התכנית המצליחה המרוץ למיליון? אז קבלו את הגרסה הצה"לית, המרוץ לשחרור.

לא היה לנו האומץ לדלג על סרטון הפספוסים של הרמטכ"ל היוצא רא"ל, במיל' כמובן, בני גנץ. מישהו בדובר צה"ל היה ממש יצירתי וללא ספק גם אמיץ. מחכים לסרטון של אייזנקוט.

טוב, תקשיבו. אין דברים כאלה. ככה עושים מתח בצבא ההגנה לישראל.

איך אתם נראים בדרך לבסיס, ואיך אתם נראים בדרך לבית. על ההבדלים ניתן ללמוד בסרטון הבא.

שיהיה לנו חג שמח.