השבוע לא תראו במדור שלנו מלחמות, לא תקיפות גם לא מורדים ומבטיחים לכם שלא תשמעו את המילה נשק כימי אפילו פעם אחת. הרגעים האלה שבהם חיילי צה"ל פותחים את מהדורות החדשות בעולם, ולא בהקשר פוליטי, הם ללא ספק נקודות של רגעים אנושיים.

את הפינה שלנו נתחיל באחד הסרטונים הכי מושקעים שבו הם מספרים על המשמעות של להיות חייל ישראלי. אפילו סבלימינל לא היה יכול לעשות את זה טוב יותר. הסרטון עלה לרשת במרץ האחרון ולפחות על פי מה שכתב מי שהעלה אותו, מדובר בתשובה "לכל המסיתים, המגנים וה'פעילים' בארץ ובעולם".

קחו ברסלבים, שגם ככה לא ידועים בשפיות שלהם, תוסיפו להם חבורה של גולנצ'יקים מורעלים והרי לכם צוות הווי מנצח. הסרטון הזה צולם במהלך מבצע עמוד ענן ונראה שההרכב של הברסלבים העלה את מורל הלוחמים. אין ספק שזו הייתה יכולה להיות הדרך הנכונה לפתוח מבצע קרקעי.

קבלו חידה: כמה במבות אפשר להכניס לפה של חייל בלי למעוך את המוצר? באחד הקורסים של צה"ל החליטו להרים את הכפפה ולבדוק את השאלה. לפחות לטענת החיילים, מדובר בשיא גינס שנשבר. אנחנו מחכים כמובן לסרטון התגובה שלכם.

את החייל מהסרטון הבא אנחנו מחפשים כדי לחבר אותו לסטאז' אצל סטנדאפיסט מוביל. אין ספק שיש לו את זה ועכשיו רק צריך למצוא מי ידחוף אותו לקדמת הבמה. אגב לא בטוח שרופא השיניים היה מרוצה מהשימוש במוצר שלו.

לא מעט בנות שמתחמקות מחובתן האזרחית מתרצות את המעשה הנלוז ב"מה אני אעשה צבא? אני אתגייס כדי להיות פקידה ולהכין קפה?". אז זהו, כמו שיש פקידות בחברות הייטק, גם צה"ל צריך. כדי להבין עד כמה התפקיד חשוב אתם מוזמנים לצפות בסרטון הבא.

קבלו את ההמלצה שלנו לאיך צריך לסיים תרגיל שריון. זה מתחיל בקריאות המואזין וממשיך בטנקיסטים רוקדים. ללא ספק אחד הסרטונים החזקים, 53 אלף צופים לא טועים.

עם כל הכבוד לצבא הסדיר  מי שבאמת עושה את העבודה בשעת צרה הם אנשי המילואים. קבלו אותם בהקפצה קרבית במיוחד שמסתיימת כמו שהמילואימניקים אוהבים, בואו נגיד, סוג של גבעת חלפון.

אם אתם צופים בסרטון הבא, חשוב שתבינו שהוא בא קומפלט עם הסרטון שאחריו. כעת, כל חייל יודע שמאוד חשוב להתאמן בקרב מגע וכמובן בתפעול מעצורים מהיר של הנשק, הרי אף אחד מאתנו לא רוצה לעמוד עם מעצור מול מחבל חמוש, נכון? אז ככה זה עובד ולא אין לנו מושג לגבי המדים המנומרים.

אחרי שסיימת את הסרטון הקודם זו הדרך האמיתית ללמד חיילים איך לתפעל מעצור בנשק.

ונסיים עם החייל הכי "גאון" בצה"ל אם כי אנחנו מודים שזה עניין של השקפה. ועוד דבר, אנחנו ממליצים על הסרטון הזה כפרסומת לקונדומים, מוצר חשוב לכל הדעות, ולחייל שיתחיל לאסוף את התמלוגים כי יש לנו הרגשה שאתה תתעשר.

שיהיה לנו חג שמח ושנה טובה

>> המתרחצים הופתעו: ספינת חיל הים נחתה על החוף מטרים ספורים מהם