)

ארנולד שוורצנגר כנראה עשה הכל – הוא נסע כמעט בכל כלי רכב, הוא קפץ מבניינים גבוהים ושיחק את הדמויות הכי נחשקות בהוליווד. פנטזיית הילדות שלו, עם זאת, היא אחרת לחלוטין. בסרטון שהוא העלה לרשת הוא חושף את מה שהוא רצה לעשות כל החיים – לנהוג על טנק ולרסק את כל מה שיש בדרך. הטנק שהוא מציג בתור הטנק הפרטי שלו הוא טנק בדגם פתון והוא דורס איתו כל מה שבא ליד – מוצרי חשמל, רהיטים והמועדף עלינו – גליל של פצפצים. כן, כזה שאורזים איתו כלים שבירים.

אמנם מדובר בטנק של שוורצנגר, אבל הוא לא שומר את זה רק לעצמו, הוא פתח הגרלה מיוחדת שההשתתפות בה כרוכה בתשלום של עשר דולר. הזוכים המאושרים בהגרלה יטוסו ויתארחו על חשבונו בבית מלון בלוס אנג'לס בחופשה שגולת הכותרת שלה תהיה האטרקציה שהוא מציג בסרטון. לא מדובר במגלומניות אמריקאית סתמית, אלא בפרויקט שמשרת מטרה טובה. כל הכספים שיאספו בהגרלות יגיעו לקרן צדקה ששוורצנגר החליט לאמץ. "רק כדי שלא תרגישו רע עם מה שאתם עושים", מציין שוורצנגר בסרטון.

בזווית הישראלית קצת מצחיק להסתכל על זה וספק אם לוחמי שריון ישראלים היו עטים על ההצעה של האמריקאי שהחליט להשתגע גם לעת זקנה, אבל מדובר בדרך מקורית במיוחד לגרום לאזרחים האמריקאים לתרום כספים.

אנקדוטה קטנה – בהכשרת חבלה של חיל ההנדסה, נותנים ללוחמים לפוצץ כל מה שהם רוצים. מה שארנולד מקבל בשביל הון, הם מקבלים בפקודה.

>> צפו: צעיר חרדי מצליח להצחיק חייל במשמר המלכה