)

חיילי משמר המלכה הם לא סתם חיילים ממושמעים שלובשים מדים מוזרים. מדובר בחוד החנית של חיל הפרשים האנגלי שמאומנים היטב בתורת הלחימה. בין היתר הם גם אחראים להגנה על המלכה ועל הפטרול סביב ארמון בקינגהם וארמון סנט ג'יימס, והם עושים זאת בלבוש מסורתי מלא - הכולל בין היתר את הקסדה המפורסמת שלהם, זאת שכמעט מכסה את העיניים, עם זנב הסוס המפורסם.

כשהם נמצאים במשמרת, לחיילים האלה יש תפקיד מאוד ברור - לעשות פטרול, ולשמור על הבעה קפואה. תיירים רבים שמגיעים לאזור לקחו על עצמם את המשימה לשבור את ההבעה ולגרום להם לחייך, אבל החיילים כאמור מאומנים היטב ואין תייר שיצליח לשבור אותם.

כמעט. הכירו את יענקל'ה, אמריקאי צעיר ומלא שמחת חיים, שהצליח איפה שאחרים נכשלו. יענקל'ה נעמד ליד החייל הקשוח ומתחיל להריץ בדיחות - על איך שלמדו יחד בבית הספר, איך שהוא מעולם לא היה מדבר אלא רק מניד בראשו. החייל מצליח בהתחלה לשמור על פנים חתומות (למרות שכבר רואים זיק של חיוך), אבל כשיענקלה מספר איך אמא של החייל עדיין אוספת אותו הביתה אחרי עשרים שנה, החייל לא מצליח להתאפק ומחייך חיוך רחב.

בשלב הזה יענקלה וחבריו צוהלים בשמחה על ההצלחה והולכים משם, והחייל הנבוך ממשיך בפטרול. אנחנו מקווים שהמפקד שלו לא יעשה לו כלום. צחוק זה טוב לבריאות, אפילו כשאתה שומר על המלכה.