שר ההגנה התלהב, המומחים קצת פחות. במהלך אירוע בפורטסמות', אנגליה צפה שר ההגנה הבריטי בהפגנת יכולת חליפת התעופה של חברת Gravity. חליפה שבהחלט מציתה את הדמיון עם היכולת שלה להביא אדם לטוס בגובה של 10,000 רגל.

"אתה יכול לדמיין איך אפשר לתקוף עם זה ספינות", תהה השר באזני טייס הניסוי של החברה. השר כמו שזה נראה לא התאפק, אולם המומחים טוענים שטכנולוגית אנחנו עדיין רחוקים מהאפשרות.

במהלך האירוע דיבר השר גאווין וויליאמסון על הגידול המשמעותי של תקציב הביטחון הבריטי ואף ציין שלאור המצב העולמי צפוי גידול נוסף. לאחר הנאום נערכה טיסת הניסוי של החליפה המזכירה את זו של "מארוול" מאיש הברזל, כשבהחלט אפשר להבין את ההתלהבות של השר מהאדם הלבוש חליפה שחורה שריחף לו בשמיים.

מחיר החליפה אם תהיתם - 450 אלף דולר – מה לא הוריד לשר את רמת ההתלהבות. לאחר מכן הוא נפגש עם טייס הניסוי של חברת Gravity, התמקד בתרחיש צבאי מאוד ספציפי ושאל האם ניתן לשלוח כוח של כמה לוחמים מוטסים עם חליפות כאלה לתקוף ספינות. "ספינה שאתה רוצה להשתלט עליה?", שאל טייס הניסוי את השר. "אתה יכול לשים 10 אנשים במקומות שונים", המשיך טייס הניסוי, "ואז בבת אחת הם יכולים לעשות את זה בצורה מאוד דיסקרטית".

אומנם התחום הצבאי מושפע מדי פעם מהסרטים של הוליווד, ואפילו נרשמו פיתוחים צבאיים שהזכירו את איש הברזל. בעיקר חליפות מגן ושלד המסייע לחייל לשאת משקל כבד. אולם בכל הקשור לחליפות שיהפכו חיילים למעופפים, רוב המומחים מסבירים שהפיתוח, עדיין לא בשל לתחום הצבאי. מה שלא מפריע כאמור לשר להיות ממש בעניין.