במסגרת שירות חדש שהחל לפעול השבוע, מעבדת תיקוני סלולר ניידת תגיע מדי יום ליחידות הלוחמות ולבסיסי האימונים של צה"ל ברחבי הארץ ובתיאום עם מערך הת"ש ביחידות תתקן טלפונים ללא תשלום לחיילים שאין באפשרותם לשלם. בנוסף, תציע לכלל החיילים תיקונים ואבזרים בהנחה משמעותית.

אחת השאיפות היא לחסוך ללוחמים את הצורך לתקן את הטלפונים במהלך חופשת סוף השבוע הקצרה שלהם ולסייע להם לשמור על קשר רציף עם הבית.

הניידת שמותגה תחת השם "ניידים בשבילך" תפעל בכל שבוע במרחב אחר בארץ. ב"יחד למען החייל" אומרים כי המחירים יהיו זולים בכ-30-50% מהמקובל בשוק וכי למשלמים בכרטיס האשראי של מועדון ההטבות לחיילי החובה "יותר" תינתן הנחה נוספת בגובה 5% במעמד החיוב.

השירות (צילום: יחד למען החייל)
מעבדת תיקון הטלפונים לחיילים | צילום: יחד למען החייל

עוד סיפרו כי הצורך במעבדה לתיקון טלפונים סלולריים עלה במהלך אירועי ריענון והפוגה שקיימו לחיילים בסגרים מתמשכים והשהות הארוכה מאוד בבסיסים שחוו עקב מגיפת הקורונה. לאור הביקוש הוחלט על הפרויקט והפעלת המעבדה הניידת.

את שירות התיקונים והמכירה מספקת חברת "פיקס פון" שלדברי גורמי יחד למען החייל הציעה את המחירים הזולים ביותר לחיילים עבור תיקון המכשירים במקום והאביזרים.

"ניידת הסלולר היא אמצעי נוסף שנועד להקל על החיילים ולאפשר להם לשמור על קשר רציף עם הבית גם כשהם רחוקים ממנו לפרקי זמן ארוכים", ציין ירון בארי, מנכ"ל "יחד למען החייל". עוד הוסיף כי: "הלוחמים בקצה המבצעי הם הלקוח החשוב ביותר שלנו, אנו פועלים כל העת על מנת לזהות את הצרכים הייחודיים שלהם ולתת להם מענה מדויק ונכון".

השירות (צילום: יחד למען החייל)
הניידת לתיקון הטלפונים לחיילים | צילום: יחד למען החייל

'יחד למען החייל', הגוף המאוחד של קרן לב"י והאגודה למען החייל, הוא הגוף המרכזי לרווחת חיילי צה"ל. הארגון פועל באמצעות 3 זרועות מרכזיות: 'קרן יחד למען החייל' עוסקת בגיוס תרומות למען החיילים, 'יחד למען החייל' העוסק במימוש התרומות ובהפעלת בתי החייל ו'"כוורת" רשת חנויות הנוחות בבסיסי צה"ל. כיו"ר הארגון מכהן בהתנדבות האלוף במיל' יורם יאיר "ייה".

החברות במועדון ההטבות והצרכנות 'יותר' לחיילי החובה הינה ללא תשלום דמי חבר ומעניקה לחיילים הנחות והטבות בעשרות רשתות ומאות בתי עסק בפריסה ארצית.