הוריקן מייקל ממשיך להכות גלים בארה"ב, שם מדווחים על לפחות 18 הרוגים ונזק רב לרכוש. במקביל, מדווח חיל האוויר האמריקני, על נזקים כבדים לבסיס טנדייל שבפלורידה שספג פגיעה ישירה של הסופה. מפקד הבסיס הורה על פינוי מידי של אנשי הצוות ושל כלל מטוסי הקרב שנמצאים בו, ביניהם מטוסי חמקן מסוג F-22 שעלות כל אחד מהם כ-200 מיליון דולר. למרות הנחיית הפינוי, דווח שמספר חמקנים נפגעו בסופה.

בימים האחרונים הופצה ברשת תמונה בה ניתן לראות מטוס קרב כשהוא הפוך על גבו. ככל הנראה, הסופה העיפה אותו כאילו היה מטוס מנייר. "לבי עם על אנשי חוף מקסיקו ואנשי בסיס טנדייל (ביתי הקודם)", שיתפה בטוויטר ד"ר ג'ודי סטיבאלי שבעבר שירתה בבסיס. היא שתפה גם את התמונה של מטוס הקרב מסוג F-15 שנפגע מהסופה. אבל הדגישה שלא מדובר במטוס מבצעי, אלא במטוס שיצא משרות והוצב כפסל בכניסה לבסיס.


לא ידוע על נפגעים בקרב אנשי הבסיס ובחיל האוויר האמריקני הדגישו שכל מטוסי הקרב, בהם ה-F-22, מטוסי F-16, מטוסי אימון מסוג T-38 ומטוסים ללא טייס, פונו מבעוד מועד לבסיסים בטוחים עד יעבור הזעם. אולם אחרי פרסום הידיעה התברר שמספר חמקנים מסוג F-22 דווקא כן הושארו בבסיס בגלל שהיו חייבים לעבור עבודות תחזוקה או "מסיבות של בטיחות".

כלל לא ברור איזה נזק נגרם לחמקנים, משום שכמעט ולא נשארו אנשי צוות בבסיס, ואלה שנשארו, נותרו סגורים בתוך האנגרים. "אנחנו מעריכים שנגרם להם נזק, אבל לא ברור לנו מה ההיקף. את זה נדע רק אחרי שלצוות תהיה אפשרות להיכנס לאותם האנגרים", מסר דובר חיל האוויר האמריקני.

מעבר לזה, סרבו בחיל האוויר לפרט איזה בדיקות המטוסים היו צריכים לעבור שמנעו את הפינוי. מטוסים מסוג זה נחשבים לקריטיים עבור חיל האוויר האמריקני, שמפעיל רק 183 מטוס F-22 מתוצרת לוקהיד מרטין.