חיילת שערקה מהצבא במשך עשר שנים בגלל שהיא ואימה הפכו לחסרות בית לאחר שנזרקו מביתן, לא תשב יום אחד בכלא. החיילת התגייסה לפני כעשר שנים לצבא. היא סיימה בהצלחה קורס נהיגה ושובצה לשרת כנהגת באחת היחידות.

במהלך שירותה הצבאי היא הגישה בקשה למש"קית ת"ש לאפשר לה לעבוד בחלק מימי השבוע בגלל שהמצב הכלכלי שלה ושל אמה החד הורית קשה מאוד. כשבוע לאחר הגשת הבקשה היא ואמה פונו מביתן ולתקופה מסוימת הפכו חסרות בית.

עקב כך, במשך כעשר שנים היא ערקה מהשירות הצבאי. לוכדי עריקים של המשטרה הצבאית לא הצליחו לאתר אותה כי לא הייתה לה כתובת קבועה. למרות הזמן שחלף היא נותרה רשומה כעריקה וחששה שתיעצר.

לפני כמה חודשים הרתה לבן זוגה ופנתה לרשויות הצבא, כדי שתסיים את רישומה כעריקה ותוכל להתנהל באופן חופשי מבלי להיעצר על ידי לוכדי העריקים. היא הסגירה עצמה אבל בגלל הריונה לא נעצרה והפרקליטות הצבאית הגישה נגדה כתב אישום לבית הדין הצבאי בגין העדר משירות - עריקות במשך עשר שנים.

"לא הייתה לי ברירה אז החליטה לערוק מהצבא לסייע לאימא שלי כדי שלא נשאר ברחוב זמן רב", ציינה בחקירתה. "הייתי חייבת למצוא עבודה. הצבא היה חשוב לי מאוד אבל הפרנסה הרבה יותר חשובה".

בצעד נדיר מאוד התביעה הצבאית הסכימה שלא לגזור עליה עונש מאסר כלשהו עקב נסיבות חייה הקשות ולבקשת עו"ד ריקי ישי שייצגה אותה. שופטי בית הדין הצבאי החליטו להסתפק בעונש קל ביותר של קנס בסך 1,500 שקל והחלטה לפטור אותה משירות צבאי ולמחוק אותה מרשימת העריקים.