אין תמונה
"הפעם הראשונה שאני נתקל מול עיניי בכזאת שנאה לחייל חרדי"

חייל חרדי המשרת בגלי צה"ל לא האמין שזה יקרה לו. אתמול (ג') בשעות הצהריים עשה החייל את דרכו לבני ברק כדי לבקר את אחיו הגרים בעיר. בתום הביקור, בדרכו לתחנת האוטובוס ברחוב רבי עקיבא, ניגשו אליו שני בחורים חרדים והחלו להעליב ולקלל אותו.

על מה שקרה כתב בפייסבוק:

"ניגשו אליי שני בחורים שנראים כמו בחורים צדיקים ומגישים לי עלון- פשקוויל היוצא נגד חרד"קים (חרדים קלי דעת), תוך כדי שאני מעיין במה שכתוב הם מתחילים לצעוק בקולי קולות 'חאארד"'ק צא מהעיר שלנו – אתה מבייש את היהדות וכו' וכו'. שני דברים, דבר ראשון הבושה הגדולה שלי שחייתי בכלל בכזה מקום שמסוגל לגדל בחורים שניגשים ככה לבחור ומשפילים אותו לעיני עוברים ושבים (לטענתם עשו זאת לבקשת הרב קנייבסקי- בולשיט) היו לי דמעות בעיניים!!! ומה שהוסיף ללב שלי להיפגע שעוד בחורים הצטרפו אליהם וצעקו לעברי... זאת הפעם הראשונה שאני נתקל מול עיניי בכזאת שנאה לחייל חרדי (דווקא בתקופה כמו עכשיו- ספירת העומר) וכן היה להם מבט משפיל ומזלזל... אז לא אני הבושה ליהדות, אתם הבושה לאבא שבשמיים! אתם שמשפילים אנשים בחסות הדת, חסות הרבנים ובחסות הגמרא שאתם לומדים... כותב בלב פגוע".

אין תמונה
"אתה הדפוק בשכונה". העלון שהחרדים בבני ברק הטיחו בפניו של החייל

"היו לי דמעות בעיניים"

החייל עדכן את מפקדו הישיר באירוע, ובמקביל העלה פוסט לפייסבוק על מה שאירע לו וזכה למאות לייקים ותגובות תמיכה ועידוד. "הרגשתי מושפל מאוד. תחושה רעה מאוד. בחיים לא האמנתי שגם לי זה יקרה, פתאום אני חווה את זה על בשרי ומרגיש בדיוק מה שעבר על אותם חיילים שהותקפו. מתברר שתמיד יש פעם ראשונה. אני סיקרתי שני מקרים כאלה בעבר ופתאום זה קורה לי. הרגשה לא נעימה. ירדו לי דמעות בעיניים", סיפר למקורביו.

לדברי מקורביו, הוא מתכוון להמשיך לבקר את אחיו בבני ברק כשהוא לבוש במדים ושום דבר לא ירתיע אותו. "האירוע הזה רק חיזק אותו ולא ימנע ממנו להמשיך להסתובב בכל מקום עם מדים", ציינו מקורביו של החייל, שבחר שלא להגיש תלונה במשטרה.

בדף הפייסבוק שלו על השקפת חייו כתב: 'לא משתייך לאף מגזר! טוב למות בעד ארצנו'.