הכי באסה לסגור את החג בבסיס: בזמן שכולם חוגגים בבית ואוכלים את מטעמי החג של סבתא, אתם תקועים בבסיס כשאפילו אי אפשר להתפנק עם איזה טוסט. אז במיוחד עבור כל אלה שהשנה לא ימצאו את האפיקומן בבית, הכנו משחק שיעביר את הזמן בכיף.

>>>כדי למצוא את האפיקומן - הקליקו והזיזו את העכבר או את האצבע על גבי התמונה או הסרטון<<<

חפשו את האפיקומן הצה"לי

האם תצליחו למצוא את האפיקומן בסימולטר הרפואי?

בפיקוד הצפון נחנך לאחרונה סימולטור חדשני אשר מדמה טיפול רפואי תחת אש בתוך שטח האויב. הסימולטור נבנה במחנה "נפח", והוא כולל סרטוני הדרכה בתלת מימד, אפקטים קוליים, מכונות עשן ובובות הדמיה חכמות.
לסימולטור מגיעים כלל הצוותים הרפואיים בצה"ל, והוא מדמה תרחישים שונים של נפגע בודד או אירוע רב נפגעים שדורש פינוי באמבולנס ופינוי מסוק. הסימולטור מצולם על ידי חמש מצלמות ומקליט את הנעשה בחדר על מנת לבצע בקרה ותחקור מלא של הצוות.

האם תצליחו למצוא את האפיקומן בחמ"ל המבצעים המיוחדים של חטיבת עציון?

החמ"ל הוא חדר הבקרה בו מתנהלים כלל המבצעים. בחמ"ל ישנם נציגים מכלל האגפים אשר לאורך הפעילות אחראים לוודא שהכל מתנהל כשורה.
בין המבצעים שהתנהלו בחמ"ל: חיסול המחבל שרצח את הרב מיכי מארק בכפר צוריף, מבצע האמלח הגדול בבית לחם ועוד.
מנהלת החמ"ל הינה הקמ"מית (קצינת המבצעים המיוחדים), אשר מפקחת על כלל הפעילויות ומפקדת על סמלות המבצעים שמתפעלות את החמ"ל מסביב לשעון. חמ"ל המבצעים המיוחדים הוא הלב של החטיבה, והוא בעל חשיבות מרכזית בניהול הפעולות המבצעיות בגזרה.

האם תצליחו למצוא את האפיקומן באוהל סיירים בבא"ח גבעתי?

 

ברוכים הבאים לאוהל של טירוני גבעתי, מחזור מרץ 17: אורכה של ההכשרה בחטיבה הוא כ-8 חודשים. אתם מצטרפים לחיילים בדיוק בזמן שהם משפצרים את הציוד האישי שלהם, שקיבלו זה עתה.