טנק הוא אולי לא המקום הכי אסתטי ורומנטי שיש, אבל הוא בהחלט יכול להפוך הצעת נישואין לבלתי נשכחת. עדן רונן, קה"דית בגדוד שיריון, הייתה באימון מילואים ברמת הגולן כשלפתע התבקשה על ידי הסמג"ד ומפקדה להיכנס לטנק כדי לערוך תדריך על המערכות.

"השתחררתי לפני חצי שנה וזאת הפעם הראשונה שקראו לי למילואים", שיחזרה עדן, "העלו אותי על הטנק וביקשו שאכנס דרך המדף של המפקד ולא של הטען בטענה שיש מישהו בפנים שיושב ומתקן כמה דברים. הסתכלתי מלמעלה וראיתי חולצה אזרחית, חשבתי שמדובר בחוליה טכנית, כלומר אנשים שמתקנים".

כשנכנסה לתוך הכלי הכבד חיכתה לה הפתעת חייה. "לא ציפיתי ולא דמיינתי שזה טל. גם כשראיתי אותו, המוח לא לגמרי הבין. שאלתי, 'טל, מה אתה עושה פה?', הייתי בשוק לגמרי. זאת אווירת מילואים ופתאום טל עומד שם. לא הבנתי מה קורה", המשיכה עדן, "הסתכלתי מסביב וראיתי שהוא שם פרחים ובלונים. טנקים זה הכי מלוכלך, אבל הטנק הריח טוב. הוא התחיל לדבר יפה ואז הבנתי מה קורה פה ונכנסתי לאווירה".

טל, למה בחרת דווקא בטנק?
"לא עלה לי רעיון אחר שהרגשתי ממש טוב איתו. חשבתי בהתחלה ללכת על משהו קטן ונחמד ליד הגבעות בבית שלי, אבל אחרי שיחות עם כמה חברים טובים הבנתי שהצעת נישואין זוכרים להרבה זמן ושווה להשקיע בזה. שמתי בתוך הטנק תמונות של ההורים שלנו מהחתונות שלהם ובגלל שעדן מתה על אבטיחים, הבאתי אבטיח ושמתי אותו במקום של הטעינה. אחרי שסיימנו ואספנו את הדברים חשבתי, 'רגע, אבל כרעתי ברך או לא כרעתי?'". צפו בראיון המלא עם בני הזוג .

עדן רונן וטל בס (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12)
המאורסים הטריים, עדן רונן וטל בס | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12