סיפור האהבה וההיכרות הייחודי של לוחמת משמר הגבול שושנה ולוחם יחידת המסתערבים ד' עורר אתמול (שני) עניין רב ברשת. בעקבותיו הגיעו השניים לראיון זוגי ב"חדשות הבוקר", כולל הצצה להצעת הנישואין המרגשת שלהם. צפו בראיון המלא

"לשנינו היה את אותו חלום להתגייס, גדלנו על ציונות ורצינו להיות חלק ממשהו גדול יותר", מספר ד', לוחם ביחידת המסתערבים של משמר הגבול במשטרת ישראל, בתחילת הראיון הזוגי עם ארוסתו שושנה, בעצמה לוחמת מג"ב אותה הכיר בארץ, למרות שגרו מרחק קצר זה מזו בארה"ב.

"כשהגענו לארץ נשלחנו לאולפן עברית במחווה אלון, הרבה עולים מארה"ב לא היו שם עד שיום אחד ראיתי מישהי מדברת אנגלית בחדר האוכל", הוסיף ושיחזר איך הכירו השניים. "מיד היא משכה את תשומת ליבי ומיד ביקשתי מחברים משותפים שיכירו בינינו. היתה שיחה ומאז השאר היסטוריה".

ההצעה (צילום: Jasmine Swisa)
הצעת הנישואין המרגשת של ד' לשושנה בארה"ב | צילום: Jasmine Swisa

"המשפחות שלנו בארה"ב", הסבירה שושנה, "אבל גם הם הכירו רק פה בטקס שלנו, עכשיו הם נהיו חברים והתחילו להיפגש גם בלעדינו בארה"ב".

אחרי ההיכרות של שני החיילים הבודדים והזוגיות הגיעה גם הצעת הנישואין המרגשת של ד'. "בשבילי זה ברור שנישאר לגור בארץ אחרי החתונה", אומרת שושנה ומסבירה: "החלום לא היה רק להתגייס אלא ממש להצליח לחיות כאן". צפו בראיון המלא עם השניים.