אמיר חצרוני ידוע בפרובוקטיביות שלו, אך הפעם נראה שאיש התקשורת הגזים לגמרי. ימים ספורים לפני יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, העלה חצרוני פוסט לפייסבוק מלווה בתמונה של עצמו צוחק בבית העלמין הצבאי בהר הרצל. "לכבוד יום הזיכרון המתקרב קפצתי להר הרצל לצלם סרטונים משעשעים על חללי צה"ל", כתב חצרוני בעמוד הפייסבוק שלו. "בשנים קודמות צחקתי בעיקר על אהבלים שהתנדבו לצנחנים במקום ללכת לקב"ן להוריד פרופיל ל-21 וגמרו בתוך ארון, כמו המתאבד המפורסם רועי קליין ז"ל שבמותו ציווה לאשתו את הרב לוינשטיין. השנה אתייחס גם לג'ובניקים, שהאמינו שאם הם ישרתו באפסנאות ולא בקרבי הם יישארו בחיים - אבל טעו".

הסטטוס גרר תגובות חריפות מצד הגולשים. "גועל נפש, אני אלמנה, בעלי נהרג בצבא ויש לי שני ילדים יתומים בלי אבא", כתבה אחת הגולשות והוסיפה: " אנחנו כל שנה, כל חודש הולכים נקרעים בקברים ואתה עומד ומחייך וצחוק! לא מאמינה שיש אנשים כאלה". גולשים אחרים בחרו להשתמש בשפה בוטה יותר והטיחו בחצרוני האשמות קשות.

"הצעתי את הסרטונים לתאגיד, מתוך מחשבה הגיונית אך נאיבית שהשידור הציבורי הוא המקום הראוי ליצירת מופת על היתרונות והחסרונות שבהשתמטות, אבל הם לא הסכימו לדבר איתי. קצת חבל, אבל לא נורא כי תוכלו לראות את הסרטונים כאן בימים הקרובים - בלי דמי מנוי ובלי פרסומות. יצא מצחיק אש, אז יש למה לחכות", הוסיף חצרוני בפוסט.

לפני כשנה חסמה פייסבוק את העמוד של חצרוני למשך חודש בעקבות התבטאויות קשות שנגעו לתינוקות. אז כתב חצרוני שפגים הם "תתי שרצים, הפג לסל וחסל. למה המדינה ממנת פגיות במקום להשקיע במחלקות של קשישים אשכנזים עשירים?", תהה בזמנו הפרופסור וחטף השעיה מהאתר, מה שלא מנע ממנו הפעם לגרום לאזרחי ישראל להזדעזע שוב מהתבטאויותיו.