לאחר נאומו של מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה בו איים כי הארגון מתכוון להרוג חייל צה"ל כנקמה על מות הפעיל שלו בתקיפה שיוחסה לישראל בסוריה, הוא הוסיף אמש (ראשון) לאיומים גם סרטון חדש.

בסרטון באורך כחצי דקה נראים לוחמי "כוח רדואן", הסיירת של חיזבאללה, מבצעים ירי לעבר מטרות שנצבעו בצבעי דגל ישראל.

בהמשך לאיום לגמול בהרג חייל ישראלי להרג פעיל הארגון, לאורכו מוקרא בעברית הפסוק מספר שמות שגם מוצג כתוב בסיום הסרטון: "וְאִם-אָסוֹן, יִהְיֶה--וְנָתַתָּה נֶפֶשׁ, תַּחַת נָפֶשׁ. עַיִן תַּחַת עַיִן, שֵׁן תַּחַת שֵׁן, יָד תַּחַת יָד, רֶגֶל תַּחַת רָגֶל. כְּוִיָּה תַּחַת כְּוִיָּה, פֶּצַע תַּחַת פָּצַע, חַבּוּרָה, תַּחַת חַבּוּרָה".

נראה כי הסרטון הוא חלק מסדרת סרטונים דומה שיצר הארגון בחודשים האחרונים וכבר עלו לרשת, שגם בהם נראו תמונות דומות של ירי בדגלי ישראל ואיומים בעברית עם פסוקים מהתנ"ך.

כזכור, מאז הרג פעיל חיזבאללה בסוריה ישנה מתיחות בגבול הצפון כשנרשמו כמה אירועים חריגים, בהם תקרית בהר דב בה לאחר זיהוי של תצפיתנית, חיילי צה"ל ירו על פי החשד לעבר כוח של חיזבאללה שניסה לחדור למוצב אך הם הצליחו להימלט.

בשבוע שעבר חיזבאללה ירה בנשק קל לעבר אחד ממוצבי צה"ל באזור רכס רמים ובתגובה חיל האוויר תקף עמדות תצפית של הארגון בגבול שהיו לא מאוישות.

אחר כך פרסמה רשת אל מיאדין הלבנונית תיעוד מהשבועות האחרונים של בובת חייל שהציב צה"ל בגבול כדי להטעות את חיזבאללה. נסראללה התייחס לכך בנאומו, אמר כי ישראל מחביאה את החיילים "כמו עכברים" וכאמור, הבטיח לנקום.

סרטון חיזבאללה (צילום: HaidarAkarar, טוויטר)
ציטוט הפסוק שנועל את הסרטון של חיזבאללה | צילום: HaidarAkarar, טוויטר