הלוחם הכי אמיץ בעולם: הכירו את ג'ק המשוגע, הלוא הוא ג'ק צ'רצ'יל, לוחם בריטי חסר מורא ממלחמת העולם השנייה. צ'רצ'יל (אין קשר משפחתי) הצטרף למשימות במהלך המלחמה מבלי לדעת ממש לאן שולחים אותו ומה הוא הולך לעשות, ולא הייתה משימה אליה יצא בלי חרב פיפיות סקוטית ששימשה אותו כנשק לכל דבר. הוא גם היה כנראה החייל היחיד במאה ה-20 שהשתמש בלחימה בחץ וקשת.

צ'רצ'יל, בריטי בעל חיבה למנהגים סקוטיים, התמחה בנגינה בחמת חלילים ושימש אפילו כדוגמן בימים שלפני המלחמה. כשפרצה מלחמת העולם השנייה, הוצב עם הכוחות הבריטיים בצרפת ומאוחר יותר הצטרף למשימות מיוחדות ברחבי אירופה כולה. באחת ממשימותיו, צ'רצ'יל ויחידתו היו אמונים על הפגיעה בביצורים הגרמנים. ג'ק הציב מארב לחיילים הגרמנים והוא נתן את האות כאשר ירה חץ לעבר הכוח הגרמני.

עדויות מאירוע אחר מאותה התקופה מספרות על התימהון שהוכה בו קצין גרמני בעת היתקלות עם כוח קטן של חמישה חיילים בריטים שנותקו מהכוח הבריטי העיקרי, כאשר אחד מחייליו התמוטט לפתע כשחץ תקוע בחזהו. הקצין הגרמני לא יכול היה לדעת כי קבוצת חיילים קטנה זו הונהגה על ידי צ'רצ'יל. זו העדות הרשמית היחידה לחיסול מוצלח של צ'רצ'יל שנעשה באמצעות חץ וקשת, אך בשמו נקשרו עוד חיסולים רבים שנעשו בדרך זו.

בסוף המלחמה, איבד ג'ק את הכרתו כתוצאה מהתפוצצות של רימון יד גרמני ונתפס על ידי הנאצים. הוא הצליח לברוח מהשבי, אך לאחר שברח נתפס שוב וגם אז הצליח לברוח. אחרי 230 קילומטרים שבהם אכל רק בצלים כדי לא לגווע ברעב, הוא נמצא על ידי האמריקאים ששלחו אותו בחזרה לבריטניה. שם, התעקש לחזור לקרב.

לאחר סיום המלחמה הוצב ג'ק, שזכה בצדק לכינוי "משוגע", בפלסטינה. זה היה בשלביה הראשונים של מלחמת העצמאות והמאבק על ירושלים הנצורה. על פי העדויות, הוא היה הקצין הבריטי היחיד – שלמרות העמדה הניטרלית לכאורה שתפסו הבריטים במאבק בין היהודים לערבים – ניסה לעזור לשיירת הדסה שהותקפה בירושלים וכ-78 מאנשיה נרצחו.