חיילת מרומניה
גולשי הסאן בחרו בחיילת מרומניה כמייצגת את הצבא עם החיילות היפות בעולם | צילום: הסאן

סרטון החיילות הישראליות שרוקדות בחדרן בבגדים תחתונים הכה גלים בעולם כולו, אבל בעוד אצלנו מתייחסים למחקרה בחומרה, ישנם אתרים שהחליטו לדון דווקא באספקט אחר של מציגות הסרטון: היופי שלהן.

בעקבות העניין הרב שיצר הסרטון, יצרו בסאן הבריטי סקר ובו שאלו את הגולשים איפה משרתות החיילות היפות ביותר בעולם. "האם הסרטון והתמונות מוכיחים שלישראל יש את החיילות היפות ביותר בעולם?", שאלו בסאן, ובתור תשובה הציגו לגולשים תמונות של חיילות ב-20 מדינות כדי להכריע בסוגייה.

חיילת מרוסיה
חיילות רוסיה הגיעו למקום השני | צילום: הסאן

יום למחרת התוצאות הגיעו. במקום הראשון נבחרו החיילות הרומניות ("צבא רומניה הוא אולי לא אחד החזקים", נכתב בסאן, "אבל יש לו נשק סודי - יש לו את החיילות הסקסיות ביותר"). אל המקום השני הגיעו החיילות הרוסיות הידועות במראן המטופח, המקום השלישי הוא של חיילות צבא פולין, ברביעי נמצאות החיילות היווניות, ובחמישי המכובד - חיילות צה"ל.

מקומות נוספים מעניינים הם מקום 15 (החיילות הפלסטיניות) ומקום 12 (פקיסטן). החיילות האמריקאיות הגיעו רק למקום ה-11, ואילו הבריטיות נמצאות במקום השביעי.

חיילת יפה
חיילת מצבא פינלנד. הגיעה למקום השמיני | צילום: הסאן

ואיפה משרתים החיילים הכי יפים בעולם?

חיילות יפות זה לא מספיק, ולכן הסאן פרסמו סקר דומה, שהפעם עוסק בגברים: באיזה צבא נמצאים החיילים היפים בעולם? את ישראל מייצג המילואימניק שימי ביטון, שהתפרסם ב-2006 לאחר שחזר מלבנון כשהוא מחזיק גורת חתולים לבנה. המתחרים שלנו - חיילי שבדיה, בריטניה, ארצות הברית, דרום קוריאה וצרפת.

האם צה"ל הוא אחד הצבאות החזקים בעולם גם בעניין הזה? לפי התוצאות, לא בהכרח: צה"ל הגיע רק למקום הרביעי. החיילים הסקסיים ביותר בעולם שייכים, כך לפי הסאן, לצבא השבדי. אבל חיילי צה"ל יותר יפים מאלה של צבא ארה"ב וגם של צרפת.

>> עד כמה חזק צה"ל באמת? כנסו לרשימת 10 הצבאות החזקים ביותר בעולם