גרסתו של לוחם גולני לתקרית עם ח"כ אחמד טיבי בחברון. מאז שהופץ הסרטון בו תועד החייל, בני משפחתו מקבלים תגובות רבות שמרביתן תומכות, אוהדות ומבקשות לחזק את בנם. במשפחה כבר הודיעו שיגישו תלונה במשטרה כנגד חבר הכנסת מהרשימה המשותפת, על שלטענתם תקף והשפיל את בנם.

בשיחה עם mako שיחזרו בני המשפחה את שסיפר להם האחרון. "אמרו לנו שתגיע קבוצה של חברי כנסת ערבים, שהם ינסו לעשות בלאגן ושלא ניפול לזה, כי כולם יחפשו אותנו", סיפר לוחם גדוד 13 לבני משפחתו. "גולני קיבלו פקודה לא לאפשר כניסת ערבים לרובע היהודי מחשש לאירוע ביטחוני, אז כשהם באו לשם יצאתי ואמרתי להם שאף אחד לא נכנס ולא עובר אותי".

לדברי בני המשפחה, החייל ידע במי מדובר אך היה דבק במשימתו. "ידעתי שהוא חבר כנסת אבל זה לא משנה, כי אסור לו להיכנס לשם ואין לו מה לעשות שם. הראיתי אסרטיביות אבל לא תקפתי את חה"כ, אם כבר הוא זה שתקף אותי".

"המשפחה גאה בו מאוד ובאיך שהתנהל", הוסיפו בני המשפחה. "הוא מגן על התושבים, למשלחת של חברי הכנסת הערבים אסור היה להיכנס למקום". בחטיבת גולני גיבו את הלוחם, כשגורם בחטיבה אמר ל-mako: "הלוחם מילא אחר ההוראות שקיבל, אם כי הוא יכול היה גם להתרחק מכל הבלאגן ולהשאיר למג"ב את הטיפול באירוע".

בסוף השבוע עלה לרשתות החברתיות הסרטון בו נראית הקבוצה בראשה חבר הכנסת טיבי כשהחייל מונע מהם להתקדם ואומר: "אף אחד לא עובר אותי". ח"כ טיבי העיף בתגובה את ידו של הלוחם וקרא לעברו: "תוריד את היד, חוצפן!", כשבשלב הזה התערבו שוטרים ולוחמי מג"ב שהיו במקום וניסו להרגיע את הרוחות.