אחרי שפרסמו בסוף השבוע סרטון בו איומו לפגוע עם טילים מדויקים בערים בכל רחבי מדינת ישראל, בארגון הטרור חיזבאללה ממשיכים לפרסם סרטונים מאיימים בעברית והפעם צה"ל ובסיסי הצבא הישראלי על הכוונת.

בסרטון שעלה אמש (ראשון) בשעות הערב לחשבון הטוויטר של עלי שועייב, כתב רשת "אל מנאר" הנחשבת לשופר של ארגון הטרור בלבנון, הופיעו מסרים בעברית על רקע מוזיקה דרמטית. "איזה התקפה / הפצצה / הפגזה על לבנון - נגיב עליה", נכתב בעברית כשגם מנהיג הארגון חסן נסראללה נראה ונשמע בקולו.

נראו בו מחבלי הארגון כשהם מתכוננים לשיגור רקטות וטילים נגד מטוסים וטנקים. ספינות חיל הים, מטוסי קרב ממריאים וטנקים של צה"ל הוצגו בו כמטרות ובמרכזו בסיסי צה"ל. בכל פעם שהתמקדו בבסיסים הוצגו כביכול נקודות הציון שלהם על המפה, איום מאוד לא מרומז על יכולתם לפגוע כביכול בבסיסים באופן מדויק.

הסרטון מסתיים במסר בעברית שגויה: אם תעזו אתם "תתרטו" שהכוונה היא ל"תתחרטו", כמובן. למרות הדרמה שמנסים לייצר בחיזבאללה, יש לציין שכתובות ומיקומים של בסיסי צה"ל זמינים באתרי מפות ואפליקציות שונות. על פי הצהרות קודמות של גורמים בצה"ל, בידי חיזבאללה יש כמאה אלף רקטות ולאורך זמן הדרך היחידה לעצור איום כזה, היא פעולה צבאית.

בחודש שעבר פורסם ברשת סרטון המציג כביכול אימונים של "הכוחות המיוחדים של חיזבאללה" ובו איומים ישירים על ישראל בעברית כולל ציטוט מספר ירמיהו, "מצפון תפתח הרעה". אחריו כאמור הגיע בסוף השבוע סרטון המאיים על אזרחי וישובי ישראל וכעת על בסיסי צה"ל.

נראה שבחיזבאללה משקיעים בניסיונות איום והפחדה של הציבור הישראלי, אך הארגון מצוי בקשיים כלכליים וסופג ביקורת גם בתוך לבנון כולל בהפגנות מחאה נגדו.