לוחם מארינס שחזר לביתו מוקדם מהצפוי, החליט להפתיע את אשתו ובתו ואכן ההפתעה הייתה גדולה. מאז פלשה ארה"ב לאפגניסטן ועיראק, חיילים אמריקאים הציפו את הרשת ב"סרטוני הפתעה". סבב שרות מעבר לים נמשך כשנה בממוצע, ולא פעם הם חזרו מוקדם מהצפוי ותעדו את ההפתעה שעשו לבני משפחתם. בדרך כלל מדובר בסרטונים מצחיקים ומרגשים, אבל זה שהתפרסם השבוע והפך ויראלי הוא משהו אחר לחלוטין.

לוחם המארינס הפעיל את המצלמה רגע לפני שנכנס לביתו וכפי שניתן לראות בסרטון, הוא נכנס הישר לחדר המקלחת. להפתעתו המצערת, הוא מוצא שם את אשתו ערומה לגמרי ומעליה גבר זר. השוק היה גדול עד כדי כך שהאישה אפילו לא ניסתה להתלבש בזמן שהבעל צעק לעברה: "מה קורה? את מז***?". התשובה הכי טובה שיצאה לה מהפה באותו רגע הייתה "מה אתה עושה פה?".

לוחם תפס את אשתו בוגדת (צילום: מתוך הסרטון)
"זה לא מה שאתה חושב שזה" | צילום: מתוך הסרטון

לוחם המארינס הנבגד לא חשב להפסיק את צילום הווידאו וענה בתגובה, "מה את עושה פה, בוגדת בי?". בשלב הזה האישה נשמעת כשהיא מספרת לבעל שזה לא מה שהוא חושב שזה, שהיא לא בוגדת בו, אבל נראה שהוא כבר הפסיק להקשיב, ואם להגיד את האמת, קשה שלא להבין אותו.

לאנשי המארינס יש מספר תכונות שחשובות לתפקוד שלהם בשדה הקרב, האחת היא קטלניות, ולמזלו של המאהב, השנייה היא שליטה עצמית. הלוחם הנבגד אכן לא עושה שטות שתכניס אותו לכלא או את המאהב לטיפול נמרץ, אבל אולי הסיבה האמתית לכך היא בכלל המצלמה. איך שלא יהיה, הוא מבקש מהבחור לעזוב את ביתו וניתן לראות שהוא מלווה אותו לדלת, כשבדרך הם חולפים על פני הבת ששיחקה בסלון הבית.

ככל הנראה, המאהב הוא חייל גם כן, בעל תפקיד עורפי באותו בסיס בו מתגוררים בני המשפחה. את זה אפשר להבין כשהלוחם הנבגד שואל אותו: "מה השם והדרגה שלך בחור?". אין לנו מושג אם בסופו של דבר הוא הגיש תלונה על החייל המאהב או לא, אבל מה שהוא כן עשה היה להעלות את הסרטון לפייסבוק. פיסת המדיה הזו צבר תוך זמן קצר יותר מ- 250 צפיות.

>> עונש קל לחייל שהצית מטוס בשווי רבע מיליון דולר