"לא דיברנו עוד על אהבה" הוא ביצוע של קרן אן לשיר הקלאסי של מתי כספי, שהלחין אותו למילותיו של אהוד מנור ז"ל. הביצוע של קרן אן בעיבוד מחודש בסגנון בוסה נובה הוא שיר הנושא לסרטו החדש של איתן פוקס - "הסיפור של יוסי". קרן אן, הזמרת והיוצרת הישראלית-צרפתייה, מבצעת את השיר בסצנה מרכזית בסרט עצמו כשהיא מופיעה בתפקיד עצמה. קרן אן אף כתבה את המוזיקה המקורית לסרט.

כזכור, בסרטו הקודם של איתן פוקס, "יוסי וג'אגר", ביצע עברי לידר חידוש לשירה של ריטה, "בוא", שהפך בעקבות הופעתו בסרט לאחד מלהיטיו הגדולים והידועים. המוזיקה של קרן אן ליוותה במהלך השנים מספר סדרות טלוויזיה מוכרות ופופולאריות כגון "מתחת לאדמה", "האנטומיה של גריי", "Big Love" ועוד.

"הסיפור של יוסי"

"הסיפור של יוסי", סרטו החדש של איתן פוקס, על פי תסריט של איתי סגל, ובהפקת אמיר הראל, פתח החודש את התחרות הרשמית של פסטיבל הקולנוע הבינלאומי הנחשב בטרייבקה. הסרט מתחקה אחר גיבור הסרט "יוסי וג'אגר" כעשור שנים לאחר מות אהובו בלבנון. בעשר השנים שחלפו הפך יוסי לקרדיולוג מצליח, אבל התקשה להתאושש באמת מהטראומה ההיא. פגישה עם אישה מסתורית מעברו מאלצת אותו לבחון מחדש את חייו ולהתמודד עם הסודות והפחדים של נפשו.

הסרט מציג את עולמו המורכב של יוסי ואת מערכות היחסים המרכיבות אותו: עם נינה - אחות רוסייה המאוהבת בו; עם עמיתו מוטי - רופא הנמצא בעיצומו של תהליך גירושים ומבקש לסחוף אותו לתוך חייו הסוערים, ועם קצין צעיר ויפה תואר, בו נתקל יוסי במהלך חופשה באילת, ומציע לו הזדמנות שנייה לאהבה.