בזמן שאתם עסקתם במיגון החלונות מפני השלג, אנחנו התרכזנו באיסוף הלסת הקולקטיבית שלנו מהרצפה בגלל מה שקורה בבית "האח הגדול". לאחר 40 יום, פרק זמן שהחשיבות שלו עוד תדובר בספרי ההיסטוריה ברק אדרי אמר למייקל אלרוי שזוגיות שלהם בבית האח תעשה רעש תקשורתי, ושmako גאווה יתפוצץ. אמר, וצדק.

רק כדי להסיר כל ספק: מייקל אלרוי הוא סטרייט, ויצא בעבר עם נשים. לא היינו חולמים לכפות את דעתנו, אבל מותר לנו לפנטז. אז הנה, חמש סיבות להיות לגמרי בעד מייקל וברק, הפאוור קאפל החדש של הדמיון שלנו:

1.  זה ייתן למייקי עוד זמן מסך

אנחנו רוצים לראות כמה שיותר מאלרוי, והעונות הקודמות לימדו אותנו שצמדים זה קונספט שעובד.

2. זה מסר חיובי לקהילה ומחוץ לקהילה

בעולם בו זהויות מגדריות והעדפות מיניות הם נושאים שנעשים יותר ויותר גמישים, זוגיות של טרנסג'נדר וסיסג'נדר הומוסקסואל היא מציאות קיימת, ונשמח מאוד לראות ייצוג שלה על המסך.

3. כמה אפשר כבר עם זוגות סטרייטים?

אפשר למצוא אהבה בבית "האח". לפעמים היא חולפת (היי, ליהיא ועתי) ולפעמים, כנגד כל הסיכויים והפפראצי, היא מצליחה. שוב נזכיר, אין עניין רומנטי אמיתי בין השניים, אבל אם היה, זה היה שינוי מרענן מההטרונורמטיביות שקיבלנו עד כה בעונות של "האח הגדול".

4. כי רק תדמיינו את החופשות המדהימות שלהם יחד

ברק מעולם לא היה בחו"ל, ואם יש דבר שסלבס אוהבים, זה לנסוע למקומות ולהוציא לנו את העיניים עם תמונות באינסטגרם. החוצפה הישראלית של ברק והקסם השקט של מייקל הם שילוב מנצח, שמצדיק לפחות עונה שלמה של "גולשי ספות".

5. כי צמדים, כאמור, שורדים

לא הגיע הזמן שיהיה לנו זוכה להט"ב ב"אח"? מאז ימיו של לאון שניידרובסקי אנחנו חולמים על ייצוג קהילתי הולם, רהוט, מצחיק ומעניין שיהפוך לכוכב הבא (אפשר גם בדרך לאירוויזיון, אבל לא חובה), ויוכיח שיציאה מהארון לא פוגעת בשום קריירה. והיינו קרובים לא פעם - מלאון, כאמור, דרך רם סיטון, פרידה הכט ולבנה זוהרים - תמיד קרובים, ואף פעם לא זוכים. אם החברות הזו תביא אותם לגמר - איזה כיף זה יהיה.