אין תמונה
העיר הכי גיי פרנדלית בעולם? אנחנו אומרים שכן

אחרי כתבה מפרגנת במגזין תעופה בריטי, ובסיומה של שנה מוצלחת ביותר לתיירות הגאה בעיר הוורודה הראשונה, נראה כי הבשורה על "השמש של המזרח התיכון" מגיעה גם ליבשת אמריקה.

בזכות מבולי התיירים שפקדו את העיר במצעד הגאווה בקיץ ובאירועי הגאווה בחודש ספטמבר השנה, תל אביב מצטרפת לרשימה המכובדת של שמונה הערים המתמודדת על התואר: העיר הטובה ביותר בעולם לתייר הגאה, במסגרת תחרות שנתית שעורך אתר האינטרנט GayCities.

עזבו אתכם מניו יורק - תל אביב היא הדבר האמיתי

אתר התיירות עורך מדי שנה משאל בקרב הגולשים באשר לעיר הגאה בעולם, שזוכה ליחסי ציבור טובים ולמיתוגה כיעד גאה. האתר מציג ערים המתמודדות בקטגוריות שונות, כאשר תל אביב מתמודדת בקטגוריה היוקרתית מכולן: העיר השווה ביותר, ומצטרפת לרשימה מכובדת של ערים, בהן ניו יורק, מדריד, ניו אורלינס, לונדון, טורונטו, סאו פאולו ומקסיקו סיטי.

תל אביב עיר גאה (צילום: צילום מסך gaycities)
הצביעו לתל אביב. מתוך האתר | צילום: צילום מסך gaycities

בין היתר, ניתן להצביע גם עבור העיר עם חיי הלילה הטובים ביותר, העיר עם מצעד הגאווה הכי שווה, העיר שהכי כיף לנפוש בה, העיר עם האוכל הכי טוב, העיר הכי אופנתית, עיר השמש והחול הטובה ביותר, העיר הכי רגועה והעיר הכי מבטיחה.

"משמח לראות שלאחר פעילות מוצלחת מאד בשוק האירופאי, הוייב של תל אביב מתחיל לסחוף אחריו גם את יבשת אמריקה", אומר שי דויטש, יו"ר האגודה ומנהל הקמפיין Tel Aviv Gay Vibe מטעם עיריית תל אביב. "אני מאמין כי במועמדות והפעילות המתוכננת שלנו בשוק בשנת 2012 יביאו לישראל בקיץ הקרוב לא מעט אמריקאים ולטינים". היכנסו והצביעו עבור תל אביב, והפכו אותה לעיר הגאה בעולם.

>> תל אביב: "ליבראלית ונהנתנית, בדרך להפוך לבירת גייז עולמית"

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה

>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?