היי ציונה!

בן הזוג שלי ואני ביחד מזה שלוש שנים. בזמן האחרון הוא נעלם מדי ערב וחוזר בבוקר למחרת. כשאני שואל אותו לאן נעלם, הוא אומר שלקח משמרות לילה בחברת שמירה. אני חושד שמדובר ביותר מחברת שמירה. מה זה יכול להיות? שלך, האלמוני!

אלמוני יקר,

זוג גייז צבעוניים לא מדברים (צילום: DNF-Style, Istock)
אין סיבה לריב: הבן זוג שומר לכם על הזוגיות | צילום: DNF-Style, Istock
קודם כל אני חייבת להוריד בפניך את הכובע. זוג הומואים שנמצאים ביחד שלוש שנים? זה עשרים ואחת שנה בחיים של סטרייטים, אז כבר כל הכבוד!!! ועכשיו לגבי שאלתך: בן זוג שנעלם בלילות זו אכן בעיה, אך לפני שאתה רץ לשכור בלש פרטי ומבזבז כסף, כדאי וצריך לשקול כמה אפשרויות:

ראשית, חפש סימני מייק אפ ו/או שפתון על בגדיו. אם מצאת - אל תדאג, סביר להניח שהוא לא בוגד בך עם אישה, אלא פשוט פתח בקריירה של מלכת דראג והוא לא יודע איך לספר לך.

אפשרות שניה היא שאולי הוא פתח "מיקום" והוא מארח בו בשעות הלילה. גם כאן זו לא בגידה, זו פשוט הכנסה נוספת שכולה למטרה אחת: לספק לך את אורח החיים שזוג גייז צריך- מסעדות, מועדונים, בגדי מעצבים וכו'.

ובוא נלך על האפשרות שממנה אתה חושש ביותר: שהוא אכן בוגד בך! זוגות רבים (גייז וסטרייטים) פותחים את הזוגיות שלהם לצרכי סקס בלבד אך מיד אח"כ חוזרים לתא המשפחתי האהוב, המפנק והמחבק. אם זה אכן המצב ניתן לומר בבירור, ולטובתו, שהוא לא באמת שיקר. זו אכן סוג של "חברת שמירה", רק שהוא לא שומר על בניין אלא על הזוגיות שלכם!

ואם אחרי כל ההסברים שלי כאן אתה עדיין חושש, אז לא יותר קל להתקשר לחברה שבה הוא עובד ולברר אם הוא אכן עושה משמרות לילה?

ציונה היקרה,

לא משנה איך, אבל גיליתי שאח שלי הומו. השאלה שלי היא מה אני עושה עכשיו? להגיד לו שאני יודעת? לא להגיד לו? ומה יקרה אם אני אגיד לו? בבקשה תעזרי לי! המתלבטת 

היי מותק,

אח ואחות מיודדים (צילום: luissantos84, Istock)
ברוכה הבאה לעולם האופנה, חמודה! | צילום: luissantos84, Istock
גילית שאחיך הומו??? מזל טוב!!! הרי קרה לך הדבר הכי טוב שבחורה יכולה לאחל לעצמה, אז ממה בדיוק את מפחדת? הרי ידוע שכל בחורה חייבת שיהיה לה חבר הומו, מישהו שייעץ לה, ובחינם, בנושאי אופנה, איפור, סטיילינג וכדומה. כל בחורה מחפשת דבר כזה בנרות ולך יש את זה מתחת לאף ואת עוד שואלת מה לעשות?

אני אגיד לך מה לעשות, וזה פשוט מאוד: תבואי לאחיך ותגידי לו בצורה הכי ישירה- "אוחץ', אני לא מאמינה שלא סיפרת לי!!! את חייבת לקחת אותי למסיבה הבאה וברור לך שאת עוזרת לי להתלבש, כן?"

תאמיני לי שאחרי ההלם הראשוני, אחיך ישר רץ לארון שלך, מעיף לך את כל הדברים שהם NO ומשם ממשיך, רץ לארון שלו ומוציא לך סט איפור ואקססוריז שאת רק יכולה לחלום עליו. ברוכה הבאה לעולם האופנה, חמודה. 

היי ציונה,

אני בן 40 והכרתי מישהו בן 18 וחצי. נורא כיף לנו ביחד, אבל אין לנו כל כך על מה לדבר. מה לעשות?הבוגר.

זוג גברים צעיר ומבוגר (צילום: istockphoto)
הוא באמת איתך בשביל לדבר? | צילום: istockphoto
בוגר יקר,

אתה יוצא עם מישהו צעיר ממך ומרגיש שאין לכם כל כך על מה לדבר, אבל בכל זאת נראה שלו זה לא כל כך מפריע והוא עדיין איתך. כאן זה בדיוק המקום לעצור שניה ולחשוב: אתה בטוח שזה מה שהוא רוצה ממך? לדבר???

בוא תחשוב אחורה: כשאתם יוצאים למסעדה/סרט/מועדון, מי משלם? מי אוסף את מי? או מי משלם על המוניות?

אם התשובות לכל השאלות האלה הן (ואני בספק!!!) שפעם אתה ופעם הוא אז מזל טוב יקירי, יש לך אהבה שהיא חוצה דיבורים ושיחות. אבל אם תגלה (ואני בטוחה שתגלה), שהתשובה לכל השאלות היא אתה, אז צר לי לבשר לך: לא ממש מעניין אותו לדבר איתך! מזל טוב, אתה SUGAR DADDY!

>> יש לכם שאלה? רוצים את עזרתה של ציונה? שלחו לנו למייל הורוד

>>קיי לונג המומה מאירית רחמים