ציונה פטריוט חורף חם (צילום: תום זואילי)
ציונה לוקחת אתכם למסע בגן | צילום: תום זואילי

קוראים רבים שעקבו אחרי המדריכים שפרסמתי להתנהגות באטרף, בחדר הכושר ובסאונה, שאלו אותי מה בעצם קורה באותם גנים ידועים לשמצה.

לכן החלטתי הפעם לחרוג ממנהגי, ובמקום לפרסם מדריך, החלטתי לצאת אתכם לשטח.

הצטרפו לסיור מודרך בגן הרכבת

לאחר הפיכתו של "גן העצמאות" לגן לכל המשפחה, בחרתי בגן מייצג אחר – "גן הרכבת". במקום לספר לכם מה הולך שם, החלטתי שעדיף להראות לכם, ולכן אני מארגנת סיור קבוצתי, אותו אעביר בקרוב. להלן פרטים עיקריים מהברושור אותו תוכלו לחפש תלוי בשירותים באחד המועדונים בעיר.

22:00 התכנסות ליד מסוף אל-על בואכם תחנת רכבת ארלוזורוב וחלוקת אפודי מגן.

22:05 הוראות בטיחות והסבר על דרכי המילוט במקרה ומגיעים ערסים הומופובים שרוצים להרביץ. שימו לב, לטובת אוהבי הספנקינג והמכות – כשהמרביצים מגיעים לא חייבים לברוח.

22:15 חציה מרוכזת של הכביש.

22:16 כניסה לגן, סיור במעגל החיצוני והסברים שונים: בין היתר נדון בצורות החיים המסתובבות בשטח: ארוניסטים, נשואים, מבוגרים ו"נערי ליווי". נכיר את הצמחייה באזור: מה ההבדל בין שיחים צפופים ועבותים לבין שיחים דלילים, שיחים דוקרניים – הסכנות, ודיון מעמיק בקרחות יער: אז, עכשיו ובעתיד.

הערה: ההסברים ילוו בהדגמות חיות בהשתתפות החניכים.

22:45 חלוקת שי: קונדום. לצערנו אין תקציב לחומר סיכה (תשתמשו ברוק), ופיזור לעמדות. בהצלחה.

ציונה הוט ליין

אחרי שהתפניתי לייחצ"ן את הפעילות החדשה שלי, אחזור לתפקיד אותו אני עושה הכי טוב: לייעץ לכם, גולשים יקרים.
לאחרונה אני מוצפת בשאלות בענייני סקס שמעט מטרידות אותי. נראה שהדור החדש לא מבין דבר וחצי דבר בכל הקשור למיטה, והגיע הזמן ללמוד. על כן, החלטתי לקבץ מספר שאלות ותשובות קצרות וחשובות, שעל כל הומו להפנים.

מפחד להיות פסיבי

שאלה: ציונה היקרה,
אני וחבר שלי כבר חודשיים ביחד ואני מאד אוהב אותו, אבל בזמן האחרון הוא רוצה לחדור אלי ואני ממש מפחד כי אף פעם לא עשיתי את זה. מה לעשות?
הפחדן

ציונה: פחדן יקר,
ממה אתה בדיוק מפחד? להכל יש פתרון. אם אתה מפחד שיכאב לך - קח פופרס, שים הרבה חומר סיכה ותבקש שיהיה עדין וייכנס לאט. אם אתה מפחד שכשהוא יחדור הוא יגלה "מתנה" - תעשה חוקן.

אבל אם אתה מפחד שתקבל ישר סטיגמה של פסיבי ויתחילו לקרוא לך "יא הומו נושך כריות מקבל מאחורה", אז אני מצטערת - לזה אין פתרון. פסיבי זה כתם שלא יורד.

שני גברים במיטה (צילום: istockphoto)
פסיבי זה כתם שלא יורד | צילום: istockphoto

מה הקשר בין פיסטוק לסקס?

שאלה: ציונה היקרה,
אני שומע שמדברים לפעמים על פיסט. רציתי לשאול אותך מה זה בדיוק פיסט, ומאיפה בא השם?
הסקרן

ציונה: סקרן יקר,
הכל התחיל, כמו באגדות, לפני שנים רבות כשזוג הומואים שכב לו במיטה, שניהם שיכורים, בלי זקפה, ראו סרט ואכלו פיצוחים. הפסיבי רצה לקבל ולא הסכים לוותר, והאקטיבי החליט שזה יהיה משעשע לשים שם פיסטוק. מפה לשם זה התגלגל לשקד, אגוז לוז, אגוז ברזיל ואז עברו לאצבע.

הבעיה היא שהפסיבי היה חם וחמדן – אתה יודע, מסוג האנשים שנותנים להם אצבע והם רוצים את כל היד, אז זה מה שהוא קיבל. ולחשוב שהכל התחיל מפיסט(וק) אחד קטן.

דאבל מינינג

שאלה: ציונה שלום,
שמעתי הרבה פעמים את המושג "דאבל פנטריישן". מהי המשמעות שלו ומהו האקט עצמו?
החובבן

ציונה: היי חובבן,
תן לי לספר לך סיפור אמיתי שקרה לחבר טוב שלי. פעם אחת הוא עשה שלישייה עם שני גברים וכשראה שלא ממש קורה משהו מאחוריו הוא נקט יוזמה ואמר לאחד מהם – "אתה יכול להיכנס", אבל אותו אחד ענה שהוא כבר בפנים.

 מתוך מבוכה הוא אמר לשני "אז תיכנס גם אתה" ואז השני ענה לו שגם הוא כבר בפנים. אם עד עכשיו לא הבנת עוד מה זה "דאבל פנטריישן" אז אני מרימה ידיים.

>> הטור הקודם: מה בדיוק קורה בסאונה?

>> המדריך להתנהלות נכונה בחדר הכושר

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה

>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?