ציונה פטריוט חורף חם (צילום: תום זואילי)
ציונה פטריוט מסבירה כל מה שצריך לדעת על הסאונה | צילום: תום זואילי
מי מאיתנו לא מצא את עצמו בשעת לילה מאוחרת עושה את דרכו לסאונה? למי שלא מכיר, מדובר במקום חשוך, סקסי ועמוס בבחורים שמחפשים לעשות את זה מהר וללכת הביתה. ובכל זאת, כדי שלא תביכו את עצמכם בפעם הראשונה בגן העדן הזימתי, החלטתי השבוע להירתם למשימה.

אחרי המדריכים המלאים לכרטיס באטרף ולחדר הכושר מגיע הפרק השלישי בסדרת "המדריכים המלאים לקהילה מאת ציונה פטריוט" והפעם: מה בדיוק קורה בסאונה? 

חוק ברזל: איך תזהו את המקום?

הסאונות לא ממוקמות על כביש ראשי או באמצע קניון אלא בכוכים, מעברים או מתחת לאדמה. אז איך בכל זאת תדעו שהגעתם למקום הנכון? פשוט מאוד: אם תראו אנשים הולכים על המדרכה הלוך ושוב בערך חמישים פעם, מסתכלים לכל הצדדים בערך מאה פעם ואז בשיא המהירות נבלעים לאיזה כוך – תדעו שהגעתם למקום הנכון.

מגבת וצמיד: פק"ל לשימושכם

מייד בכניסה תידרשו לשלם סכום מסוים ובתמורה תקבלו שני דברים – מגבת (שלעולם לא תישאר ותמיד איכשהו תיפול) וצמיד אופנתי עם מפתח. לגבי המגבת כאן זה בדיוק המקום שלי לדרוש – תביאו גם מגבות גדולות, יש אנשים שנמאס להם לחבר שתיים ביחד. לגבי הצמיד – לא משנה איפה תשימו אותו – יד, רגל, מרפק – הוא אף פעם לא נוח, אז אל תילחמו, פשוט תזרמו.

גבר בסאונה (צילום: .shock, Istock)
בחושך כולם יראו לך ככה. מותר לחלום | צילום: .shock, Istock

הלוקר - הדרך שלכם לבשר הטרי

אחרי התשלום תגיעו לחלקת הלוקרים, אבל אל תטעו: החלקה הזו היא חלק בלתי נפרד מהסאונה והציד מתחיל כבר כאן. ברגע שהזמזם של דלת הכניסה נשמע ברחבי הסאונה, "פתאום" כולם נזכרים שהם שכחו משהו בלוקר האישי, אבל בעצם הם באים לראות את הבשר הטרי. שימו לב – רוב הפעמים הבשר הוא ממש, אבל ממש לא טרי. למען האמת, רוב הפעמים הוא אפילו יבש ומקומט כמו צימוק.

בריאן מבלה כהרגלו בסאונה. מתוך הסדרה האמריקאית "הכי גאים שיש"

">

להנמיך ציפיות

סוף סוף, אחרי חצי שעה של התייבשות על המדרכה בחוץ ועוד חצי שעה של התפשטות איטית והחלפת מבטים, נכנסתם להיכל התהילה. אני חייבת להזהיר אתכם: אל תצפו לראות שם את מצעד משתתפי טקסי גבר השנה לדורותיו. אז מה כן תראו? סביר להניח שתראו לא מעט גברים מסתובבים ברחבת הבר והסרטים עם מגבת כרוכה סביב האגן, אך שימו לב שאותם צימוקים שהזכרתי קודם מסתובבים לרוב בלעדיה. זהו ללא ספק מראה שיגרום לכם מיידית להקיא, דבר שיעזור לכם "להוריד" קצת את הבטן ולהיות יותר אטרקטיביים.

לא לפחד מהחושך

כעת הגיע הזמן לגשת לדבר שבשבילו באנו – הסאונה. לבחירתכם יהיו סאונה יבשה וסאונה רטובה, אך להגדרה אין משמעות. שתיהן יהיו חשוכות, ולמרות שלרוב הן נראות שוממות מבחוץ, כאשר תיכנסו אליהן יתחיל קסם - תוך חצי דקה גג, אפילו מהר יותר אם הקאתם מספיק קודם, תרגישו ידיים נשלחות אליכם. מותר לכם לזרום ואפילו להגיע לפורקן, אבל בשום פנים ואופן אל תביטו לאחור בצאתכם מהסאונה. תאמינו לי – כדי למנוע סיוטים בלילות עדיף לא לראות עם מי בדיוק התפרקתם.

אגב שימו לב לתופעה מוזרה – ברגע שמישהו באמת שווה ייכנס לסאונה פתאום כולם ירגישו צורך להיכנס אליה גם.

"נחים ונהנים"

איזור נוסף בסאונה הוא תאי המנוחה – הגדרה די מוזרה יחסית למה שהולך שם. מדובר בכוכים חשוכים עם מזרן לא ממש יבש (ולא, זה לא בגלל הלחות), שמנוחה זה הדבר האחרון שקורה בהם. מצד שני אם אתם אוהבים שמציצים לכם זה המקום להיות בו, כי לא משנה כמה פעמים תסגרו את הוילון או תבקשו, פתאום כולם מודאגים לשלומכם ורוצים לראות למה אתם גונחים שם. אולי כואב לכם... ?

גבר בג'קוזי (צילום: Amanda Perkins, Istock)
בפועל, סביר לניח שהוא נראה יותר ככה. לא נורא | צילום: Amanda Perkins, Istock

לא לשכוח את הג'קוזי

אז הייתם בסאונה, הייתם בתאי המנוחה וכעת, לפני העזיבה אתם רוצים קצת להשתכשך לכם במים. אז כן, יש ג'קוזי, אבל זה בדיוק המקום להסביר לכם פרט מאוד מאוד חשוב. זוכרים את הפרסומת לדגיגי המרק של אוסם? אז הדברים ששוחים שם בג'קוזי הם בהחלט לא דגיגי המרק של אוסם.

>> איך לעשות סקס במצלמה? ציונה עונה

>> כל הטיפים להתנהלות נכונה במכון הכושר

>> לשאר הטורים של ציונה הוט ליין

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה

>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?