"יצא לי להימשך לגברים במהלך חיי, אבל תמיד נמשכתי לנשים יותר, לכן כדי לא להסתבך תמיד יצאתי עם נשים", כותב בחור אנונימי בן 30 פלוס עם נטייה ביסקסואלית סקרנית לגורו לענייני גייז וסקרנים ממגזין סלייט, ריץ’ ג’וזוויק. בהמשך הווידוי הוא ממשיך לספר שהעלה את הסוגיה מול בת הזוג שלו מזה שלוש שנים, והיא לגמרי תומכת בו לצאת ולהתנסות עם גברים, אבל הוא לא בטוח מה לעשות עם זה. "אני לא לגמרי יודע מה אני מחפש", הוא מסביר.

"כרגע, כצעד ראשון, אני רוצה להתמזמז עם בחור ולראות לאן זה מוביל, אולי לעוד ואולי לא", הוא משתף, "אני לא מחפש מערכת יחסים נוספת, רק כמה סטוצים".

והשאלה היא, איפה הוא מוצא שותפים למשחק? הוא ממש לא מעוניין בטינדר כדי לא להטעות אחרים שאולי הוא מחפש מערכת יחסים. מצד שני הוא גם חושש מהגריינדר מאחר ש"הם בטח יצפו ממני ליותר.” הוא מוסיף לתהות, “אולי בר גאה יהיה רעיון טוב?”.

גבר במיטה עם הטלפון
"לא מעט אנשים יהיו מוכנים לברר את זה איתך בקצב שלך" | אילוסטרציה | צילום: Olena Yakobchuk, Shutterstock

אז היועץ ריץ’ ג’וזוויק קודם כל מברך אותו על הפתיחות והרצון שלו להתנסות, ומבטיח לו שיש עוד הרבה דברים טובים לחוות. "אתה בטח צודק בנוגע לטינדר", אומר ג’זוויק, אבל מסייג, "אני לא מסכים בנוגע לאפליקציות הסטוצים המוכרות ומאומתות כמו גריינדר סקראף וכו’, זה לא בהכרח רעיון גרוע".

"קודם כל, לתייג את עצמך כ'סטרייט סקרן' באפליקציה לגברים המקיימים יחסי מין עם גברים זו פעולה שתבטיח לך הרבה תשומת לב, וכמה שיותר אופציות, כך היכולת שלך גדלה למצוא מישהו שמעוניין באותם דברים כמוך", ממשיך היועץ, "אתה יכול להסביר את עצמך, ורוב האנשים יקשיבו. אני בטוח שלא מעט אנשים יהיו מוכנים לברר את זה איתך בקצב שלך".

אבל, כמובן, ג’וזוויק מצביע על תופעה שעלולה לייאש את השואל, ולא מעט גברים אחרים. "בלי כל ספק, אתה תקבל הודעות מגברים שרוצים שיזיינו אותם, והם יאבדו עניין בשנייה שיבינו שאינך ספק זין דומיננטי כרגע", הוא מתאר בגרפיות, "התהליך עלול להיות מתסכל, אבל נראה לי ששווה להעיף מבט באפליקציות לסטוצים".

>> 7 גברים ששינו את הסטיגמה על HIV ואיידס

>> כך תוכלו לחסוך עד 50% מעלויות הפונדקאות

>> "כל פיסת גוף שאני חושף בתמונות מנומקת"

כדאי לו להתחשב, ממליץ ג’וזוויק, בחוסר הניסיון שלו בתחום. "אני ממליץ לך לדבר בכנות על חוסר הניסיון שלך, והרצון שלך להתקדם לאט. תיצמד לגרסה הזו, ועשה כמיטב יכולתך להתנגד ללחץ לצאת מאזור הנוחות שלך. אתה עומד בפתח עולם של הבעה וחיבה בין גברים, וזו יכולה להיות מתנה נהדרת, אם רק מטפחים אותה בתקשורת ודאגה. מתרגש בשבילך".