ההתרגשות בשיאה. החל מהחודש, אלפי תיירים חתיכים ומסוקסים יגיעו וימלאו את חופי תל אביב. אירוויזיון, גאווה, איזו חגיגה הולכת להיות כאן. לרגע, ארוך יחסית, קרוב לבית, יש חו"ל בתל אביב. מלאי חדש של גברים, היכרויות, הרפתקאות, סמים ורוקנרול. על הספה בחדר הטיפול שלי מדברים על זה כבר חודשים קודם. לצד השמחה וההתרגשות לקראת, עולים גם לא מעט חששות.

בשנים האחרונות, הכמסקס - סקס תחת השפעת סמים פסיכואקטיביים, בזוגות או בקבוצה, הפך להיות יותר ויותר במיינסטרים. לא צריך חו"ל כדי למצוא את עצמך סופ"ש שלם, שהתחיל בחמישי במסיבה, או באורגיה באחד הבתים ומסתיים בשבת בצ'יל בבית אחר. סופ"ש שהוא חוויה מינית מתמשכת ועוצמתית, המתאפשרת באמצעות סמים המעצימים ומתחזקים את הפעילות. הקריסטל מת' (טינה) שמעצים את החרמנות והעונג ומסיר חסמים, יחד עם קמאגרה (תחליף ויאגרה) שמותיר את הזקפה חזקה ומתמשכת לאורך זמן, הקטאמין (ספיישל K), הGHB- (ג'ינה), שמאפשר רפיון שרירים ומשפר ביצועים מיניים הכוללים חדירה, מעצים חשק מיני ועוד.

"אני לא בנאדם אחרי סופ"ש כזה. הגוף שלי מותש ושבור. מן הסתם אני לוקח לי יום חופש בראשון, ישן את כולו, מצליח להירדם רק עם ג'וינט או כדור הרגעה, אבל ביום שני אני בדאון, הכל נראה לי אפור, חד גוני, משעמם. איך חוזרים לחיים האלה?".

אם בשגרה יש את היכולת ה"קלה "יותר לשים גבולות בין אם ממניע כלכלי או מהידיעה שיש חיים שלמים לתחזק, כשאנו עומדים לפני אירועים רצופים ואינטנסיביים, עולות שאלות רבות לגבי היכולת להציב גבולות אישיים ולעמוד בהם, לשמור על עצמי ולהמנע ממצבים שיסכנו אותי. הוועד למלחמה באיידס הכין לכם את "תשעת הממים" - ערכת הישרדות מנטאלית ובה עצות שיסייעו לכם להפיק את המיטב, לבלות, ליהנות ועדיין לא לאבד את זה.*

כאמור, תכנון מוקדם יסייע לכם מצד אחד ליהנות ולהתמסר לרגע ומהצד השני, לא להיסחף למקומות של חוסר שליטה מוחלט ואפילו סכנת חיים. אתם בוודאי יכולים לשמור לעצמכם טווח חריגה סביר. אם אתם חשים שהגזמתם, חרגתם או איבדתם שליטה, זה בסדר. אל תלקו את עצמכם, יש עם מי לדבר ובמי להיעזר.

>> "לא ככה דמיינו את הרגע המרגש בחיינו"

>> "אם היו מגלים שהלכתי עם גבר, חיי היו נגמרים"

>> כל השקרים שראיתם בפורנו, לפי אנשי התעשייה

גורמי סיוע: האגודה למען הלהט"ב, הוועד למלחמה באיידס

*הוועד למלחמה באיידס איננו מעודד שימוש בחומרים אסורים על פי החוק. מאמר זה מוגש כשירות לציבור, לצורך הנגשת היערכות מיטיבה והפחתת נזקים בקרב מי שבוחרים לצרוך אותם.

תודה לדובב בוירסקי על ייעוץ בכתיבת המאמר