1. הומואים עושים רק אנאלי

אוקיי, אפשר להגיד שמה שהומואים עשו למין אנאלי דומה למה שסטיב ג'ובס עשה לתקשורת, ובכל זאת, גייז באים בכל הצורות והגדלים ועם כל התשוקות וההעדפות. מכאן, יש כאלה שפשוט לא אוהבים אנאלי. סורפרייז!

2. לסביות עושות רק מספריים

בעוד שתנוחת המספריים היא תנוחה מהנה ומועדפת על ידי לא מעט נשים, מין לסבי לא נשאר בתלם הזה בלבד. יש כאלו שמעדיפות אוראלי וחלקן גם אנאלי ובכלל, אין גבול לאפשרויות של אחת להסב עונג לשניה, ולא, זה גם לא מחייב סטרפ-און.

3. ביסקסואליות לא באמת להט"בים

הרבה אנשים מנסים לחייב ביסקסואלים.ות לבחור צד, בטענה שביסקסואליות היא לא באמת הגדרה. ובכן, זה נקרא מחיקה ביסית (קיצור לביסקסואלית). אם עדיין לא הבנתם, כשמכחישים לך את הזהות המינית זה נקרא מחיקה, וכדאי שתתעדכנו.

4. מיניות טרנסית היא אקזוטית

כמות הדעות הקדומות על הקהילה הטרנסית יכולה למלא ארכיונים. הראשונה בהן היא מכיוון שלטרנסים.ות גוף שונה, האופן שבו הם עושים אהבה שונה לגמרי. חלק מהטרנסים משתמשים באברי המין שלהם וחלק לא, זה משתנה מאחת לאחת או אחד לאחד. בסופו של דבר כמו כל אחד אחר, טרנסיות וטרנסים עושים שימוש במה שיש להם ובמה שמרגיש להם טוב.

5. קוויר זה הומו מוחצן

נראות קווירית סובלת מאותן בעיות של כל קבוצה מושתקת אחרת, מה שמוביל להרבה בורות בנושא. אז לא, קווירים זה מונח שמכיל בתוכו את כל הנטיות וההגדרות והזהויות (עם מקף או בלי) שקשה להכניס במילה אחת. חלק נשיות חלק גבריות וחלק רק קוויר.

6. א-מיניים פשוט לא מצאו את האחד/ת

א-מיניים מרגישים לעיתים משיכה מינית מועטה או שאינם מרגישים משיכה מינית כלל. תפנימו: גם אם ימצא האדם המיוחד הזה שיתאהבו בו מעל הראש, לא בטוח שבקשר הזה יהיו כלולים יחסי מין.

7. פוליאמוריה זה תירוץ למין מזדמן

מערכות יחסים פוליאמוריות מתבססות על קשרים מיניים ורומנטיים בין כמה משתתפים, והדגש פה הוא על גם וגם: גם מין מזדמן וגם יותר מקשר רומנטי אחר. לקחת חלק במערכת יחסים פוליאמורית בחברה שמסתכלת על התופעה כעקומה, הוא ככל הנראה התירוץ הכי פחות נוח והכי פחות יעיל להשתובבות מהצד, שלזה קוראים בדרך כלל מערכת יחסים פתוחה.

8. מערכות יחסים פתוחות נוטות להתפרק

מערכת יחסים בוגרת, אחראית ומאושרת יכולה להתמיד גם מחוץ למונוגמיה, ואם שני הצדדים מוכנים, לא אמורה להיות שום דרמה.

9. PrEP = בלי גומי

היוש! למרות שפרפ יכול להציל חיים והוא תרופת מנע נהדרת, עדיין ישנן מספיק מחלות מדבקות אחרות שיכולות לעבור מפרטנר לפרטנר חוץ מ-HIV. אז תשמרו על עצמכם ותיבדקו מדי פעם.

10. אי אפשר לעשות רימינג בלי להתלכלך

ובכן, למעט שמירה על היגיינה של האזור, יש כאלו שמשתמשים בקונדומים לנשים או בקונדום גברי. כמו בטבע, לכל פרח יש אבקנים, אבל זה לא אומר שכל אחת היא דבורה.

11. אמצעי הגנה לא נחוצים במערכת יחסים

ללהט"בים רבים המשפט הזה נשמע נכון, אבל כמעט בכל מקום ממליצים להשתמש באמצעי מניעה בחודשים הראשונים של הקשר. חלק מן המחלות מופיעות בבדיקות רק כמה שבועות אחרי, ולעיתים קונדום זו דרך יעילה לשמור על היגיינה.

12. להומואים יש דחף מיני חזק

עוד לא נמצאו המחקרים שהוכיחו את זה שלהומואים יש דחף מיני חזק מהרגיל, וכנראה מקורה של הדעה הקדומה במיתוס הטרונורמטיבי, שלגברים דחף מיני גבוה יותר מלנשים, אז על אחת כמה וכמה שמדובר בגברים עם גברים. האמת היא שיש גייז שמעמיסים בכמויות, ויש גייז שמעדיפים לעיתים רחוקות אפילו שהם במערכת יחסים.

13. ללסביות אין דחף מיני בכלל

עוד האגדה מספרת, שמרגע שלסביות נכנסות למערכת יחסים, הדחף המיני שלהם צונח. גם זה לא נכון, וכל המחקרים מצאו ששיעור הזוגות הלסבים הפעילים מאוד מינית, לא שונה בהרבה משל שאר האוכלוסיה.

14. נשים טרנסג'נדריות עושות סקס כמו בפורנו

לא באמת. בפורנו כמו בפורנו, המטרה לייצר פנטזיה מושכת ורחוקה מהמציאות, ובאופן עקבי, ייצוג של נשים טרנסג'נדריות בפורנו אינו קרוב למציאות.

15. אתה לא גיי באמת עד שלא עשית רימינג

או נחדרת, או היית אק, או פס וכיוב'. מה שבאמת חשוב זה הגבולות שלך, ומה שמכבד אותך וגורם לך להרגיש בטוב. את.ה לא חייב.ת לעשות שום דבר כדי להיחשב להט"בפאקית שאינך מרגיש.ה איתו בנוח.

16. כולנו אק / כולנו פס

אבל אף אחד לא ורס. כמו שלא כל ההומואים עושים אנאלי, ככה לא לכולם יש תנוחה מועדפת במין אנאלי. ויש כאלה שטוענים שזורקים הגדרות כמו פסיבי או אקטיבי מהחלון, בטענה שהם פשוט פעילים מינית.

17. בעצם, יש יותר מדי פסיבים

גוש, זה ששחקת את מאגר האקטיבים ברדיוס 300 המטר הקרובים לביתך לא אומר שמדובר בשנת בצורת, ושלא נשכח שיש כזה דבר ורסטילים. אם תהיו פתוחים להכיר אנשים כפי שהם, תתפלאו ממה שיש להם להציע.

18. מערכות יחסים תמיד נגמרות בנישואים

במשך שנים רבות א.נשים רבים היו בטוחים שמערכת יחסים רומנטית טובה נגמרת בנישואים, ומשום כך אין תקנה ללהט"בים. מאז, מעמדם של להט"בים הושווה בחלקו לשאר האוכלוסיה, ובחלקו עדיין דורש עבודה ומאבק לשילוב. כמו כל הזוגות, נישואים היא דרך בה חלק הזוגות יצעדו וחלק לא, וזה לא מעיד על איכות הקשר.

19. אין פורנו מאת או למען קוויריות וטרנסיות

לא נכון! היום, בעידן השיחרור המיני, המצלמות הדיגיטליות ווידאו סטרימינג, האם באמת נראה לכן שאין כזה דבר? קוויריות ברחבי העולם עומלות על פיתוחם של סיפורים, סרטים וקומיקסים אירוטיים. יש אפילו פרויקט קיקסטארט שמתעתד לרכז כמה מהם בספר שיצא בחודש הבא תחת השם Nerve Endings.

20. חיי הלילה מטורפים

להט"בים באמת יודעות איך להרים, אבל זה לא תמיד סקסי כמו שמציגים את זה בסרטים. תלוי מי מארח. המסיבות יכולות לנוע מסקסיות עד אימה ועד עוגיות ותקליטים, תבחרו.

21. מערכות יחסים חד מיניות שונות בצורה קיצונית

מערכות יחסים חד מיניות משקפות מערכות יחסים אחרות, אפילו הטרונורמטיבית. הם יוצאים לדייטים, מתנשקים, אוהבים או לא אוהבים, רבים ומשלימים. ההבדל לא תהומי, במיוחד כשרואים שקשרים רומנטים ומיניים הם חלק מחוויה אנושית רחבה יותר.  

22. HIV זה כבר לא בעיה היום

זה לא מדויק. בקהילות רבות הסיכון להידבק ב-HIV  גבוה במיוחד, ומציב בעיה ממשית ללהט"בים פעילים  מינית, בייחוד לאלו שעוסקים בעבודת מין. למרות שתרופות מאפשרות למזער את השפעות המחלה למינימום, ישנן מקומות בקהילה שעדיין צריך לדבר על התופעה.

>> תתכוננו ליציאה מהארון המפתיעה של השנה 

>> "באתרי היכרויות ישר שואלים אותי על גודל האיבר שלי"

>> "גם אם יהיה לו סטוץ מדהים, האהבה שלנו לא בסכנה"

>> המנצחת בקטגוריית 'המסיבה עם הכי פחות בגדים' בתל אביב