תגידו מה שאתה רוצים לגבי גריינדר, זו עדיין אפליקציה שימושית למדי למציאת סטוצים מזדמנים. עם זאת, זו גם דרך בטוחה לטעויות מביכות, אי נעימויות למיניהן, ולפעמים גם לתרמיות מכוונות וסוגים שונים של מתיחות זדוניות - וזה בדיוק מה שקרה לדניאל (שם בדוי), שחשב שהוא הולך להיפגש עם בחור צעיר שהכיר בגריינדר, אבל בסופו של דבר, זכה למבוכה איומה.

"הוא שלח לי הודעה בגריינדר בבוקר", כותב דניאל ברשת החברתית רדיט, "הוא רצה להיפגש. החלפנו תמונות, נשמע שאנחנו מסונכרנים במיטה וכו'". השניים קבעו להיפגש - וככה הדברים התחילו להשתבש.

תמונת גוף בגריינדר
"הוא אמר לי למצוא את החדר וכך עשיתי" | אילוסטרציה | צילום: צילום מסך גריינדר

"הוא אמר שהוא יכול לארח במלון, ונתן לי את הכתובת (אפילו שלח לי את המיקום שלו דרך האפליקציה!)", דניאל ממשיך לספר, "המלון היה במרחק של כמה קילומטרים ממני, אז נכנסתי להתקלח והתחלתי להתארגן. היינו צריכים להיפגש בשעה 14:00, ויצאתי לכיוונו בשעה 13:45. כשהגעתי למלון, כתבתי לו שוב בגריינדר".

>> 15 הרגעים שעשו לקהילה הגאה את העשור

>> 14 אירועים שהרסו לקהילה הגאה את העשור

>> "עד לפני חודש תמיד עשיתי סקס תחת השפעת סמים"

"הוא אמר לי למצוא את החדר וכך עשיתי, ואז הוא אמר לדפוק והוא יפתח את הדלת, אז עשיתי את זה", משחזר דניאל, "גבר מופתע פתח את הדלת, והייתי צריך לומר לו שהגעתי לחדר הלא נכון. לא היה לו מושג מי אני. זה היה כל כך מביך, הרגשתי ממש מושפל".

"הבחור הזה ממש זייף את המיקום שלו, גרם לי ללכת לחדר במלון אקראי ובזבז כל כך הרבה מזמני".

"הוא חסם אותי כששאלתי אותו אם הוא שלח את מספר החדר הלא נכון", מציין דניאל ומוסיף, "זה פשוט חרא של בנאדם. יש לי הרגשה שאולי זה היה האקס שלי שרצה לנקום בי".