>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

לסביות מתנשקות על אוטו (צילום: istockphoto)
DOING IT? בואו לדבר על זה | צילום: istockphoto
"כולנו מקיימים יחסי מין, חלק עושים את זה המון ובלי קושי ובעיה אחרים ואחרות סובלים מבעיות קשיים והפרעות שונות. לצערי, הנושא מאוד מביך אנשים ולכן לא מדברים עליו הרבה, בטח ובטח שלא מדברים על סקס בין נשים בין גברים או על יחסי מין של טרנסים/ית וביסקסואלים", אומר ד"ר גל וגנר קולסקו.

זו הסיבה שהחליט ליזום את כנס הסקס הגאה, שיספק מענה לחברי הלהט"ב בנושא שרבים כל כך נמנעים לדבר עליו.

"נדבר על הכל בלי מבוכה"

כנס DO-IT יתקיים בין ה-22-23 בספטמבר, ווגנר קולסקו קורא לחברי הקהילה הגאה להגיע ולדבר על הכל – בלי פחד או מבוכה. הכנס אורגן והופק לאחר התייעצות עם גורמים רבים ושונים בקהילה הגאה ויכלול סדנאות בנושאים מגוונים מאוד המתאימים לכולם.

שני גברים במיטה עם קונדום (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
אוהבים סקס? הכל בסדר אצלכם | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

"נדבר על נושאים חשובים כמו יחסי מין בין טרנסג'נדריות, מין ביסקסואלי, הפרעות בתפקוד מיני של הגבר ושל האישה, שימוש בתרופות כמו לויטרה וסיאליס, חדירות,  BDSM, אהבת דובים, א-מיניות, HIV ומחלות שעוברות במין, אביזרי מין לנשים וגברים ועוד דברים מעניינים אחרים", מוסר ד"ר וגנר קולסקו.

גל וגנר קולסקו (צילום: תומר ושחר צלמים)
ד"ר גל וגנר קולסקו | צילום: תומר ושחר צלמים
המרצות והמרצים הם מומחים שמתעסקים בתחום שנים רבות, רופאות ורופאים, מטפלות ומטפלים מיניים ואחרים שמעורים בתחום הסקס שנים רבות.
בנוסף תהיה הרצאה של אורח מארה"ב שתואמה בעזרת קבוצת "טרנס ברכז". האורח מגיע מסן פרנסיסקו ויביא איתו טעימה מפסטיבל הקינק/פטיש שמתקיים בעיר כל שנה וסוחף מעל 250,000 איש מכל העולם.

"מהכנס יצאו המשתתפות והמשתתפים עם כלים רבים לשיפור חיי המין, יבינו איך לעשות מין בריא ואיך לשמור על הבריאות הן הגופנית והן הנפשית במקביל להמשך הנאה מחיי מין פוריים ומאושרים".

ב-12 השנים האחרונות מתקיים כנס "סקס אחר" באוניברסיטת תל אביב. הכנס מיועד לחברי אקדמיה, לחברים מהקהילה הגאה ולאוכלוסיה בכללותה. הכנס, אשר נוסד בשנת 2001 על ידי אייל גרוס, עמליה זיו, דפנה הירש ועמית קמה, מתמקד בלימודים לסביים, הומואיים, טרנסג'נדריים וביסקסואלים ובתיאוריה קווירית בישראל.