אתה יכול לשכב עם כל (אבל כל) בחור

זה אמנם מחייב תנאים מסוימים, אבל אין ספק שהדבר הטוב ביותר בלהיות ורסטילי זה להיות מסוגל ליהנות משני צדדים לפחות. הוא יכול להיות אקטיבי או פסיבי או אישיות א-בינארית, בכל מקרה יש מצב שתבלו.

לא עומד, לא נורא!

זה קורה לכולנו. לפעמים שותים דרינק אחד יותר מדי, לפעמים לחוצים מאיזושהי סיבה והזיקפה לא מגיעה. אבל לא צריך לדאוג, במקרה הזה אפשר פשוט להתהפך ולתת לשותף שלך לעבוד, כי טובים השניים מהאחד.

לא צריך מחקר מקדים

השעה די מוקדמת, אנחנו שותים דרינק בבר והחבר מאבד את זה. הלארד מהצד השני של הבר עושה לו עיניים אבל הוא מתחיל להזיע, האם הוא גם פסיבי? מצד אחד, הוא לא רוצה לתת להזדמנות לעבור על פניו, מצד שני הוא חושש שמאמציו יובילו אותו לערב לא מספק. יכול להיות שהוא קצת טרולילו, אבל האמת שזה מלחיץ לנסות לנחש לפי סימנים אם השותף הפוטנציאלי שלך הוא אקטיבי או פסיבי. למזלך, אינך מוצא סיבה לחקור מראש, והחשש מתחלף בסקרנות.

אתה יכול להתהפך

הכוונה היא שבאותו סשן תוכל לשחק בשני התפקידים, וכשזה קורה, זה גן עדן. כמובן שתוכל לעשות את זה רק עם בחור ורסטילי אחר, אבל כשהכימיה עובדת, אתה מאושר ברמות של כלה. ורק נזכיר ברמיזה את הקרקס שאתה יכול לעשות בסקס מרובה משתתפים.

זה מעיד על גמישות

במידה מסוימת, להיות ורסטילי מצביע על אופי גמיש יותר, פתוח לחוויות מגוונות, בחיי המין ובאופן כללי.

אתה מבין עניין

הידיעה הגיעה אלינו זה עתה, אנשים המגדירים את עצמם כ"רק אקטיבי" הם למעשה הומואים. מדי פעם תפגשו בבחור שמגדיר את עצמו כאקטיבי אקסקלוסיבי, הוא אינו מכניס איש בדלת האחורית, או לפחות כך הוא טוען. וזה כמובן, מצדיק את היותו "גבר גברי". אה, וגם הגדרות זה לא בשבילו, אז אל תקרא לו הומו. צר לנו להודיע לקהל האקסקלוסיביים, זה שכל יומיים נושך אותך בחור אחר בזנב, ממש לא עושה אותך סטרייט. נדמה שאותו ציבור סובל ממידה של מחשבות שליליות בנוגע למין, או הומופוביה מופנמת, ויש להם כמה פינות ללטש. גברים ורסטילים יודעים, אתה יכול לעלות על הסוס ואתה יכול להרכיב - תעשה מה שיגרום לך להיות קאובוי מאושר!