שרה פולסון והולנד טיילור (צילום: Charley Gallay, Getty Images)
פולסון (משמאל) וטיילור. "זה היה קטע בטוויטר שפתאום קרה" | צילום: Charley Gallay, Getty Images

עבור מישהו בשנות ה-70 שלה, השחקנית הגאה הולנד טיילור בהחלט יודעת איך לפלרטט כמו אחרונת המילניאליות. השחקנית, שידועה בעיקר בזכות תפקידיה בסדרות "הפרקליטים" ו"שני גברים וחצי", מצאה את דרכה להודעות הפרטיות בטוויטר של שרה פולסון, בת הזוג הנוכחית שלה. פולסון שיתפה את סיפור ההיכרות המקורי שלהן ביום רביעי האחרון (23.1), כשקפצה לתכנית האירוח של אנדי כהן כדי לקדם את הסרט החדש שלה, Glass.

"זה סיפור ארוך", הסבירה פולסון לכהן ולכוכב הנוסף מהסדרה "אימה אמריקאית" שישב לצידה, בילי אייכנר, "נפגשנו לפני הרבה מאוד זמן. הייתי עם מישהי אחרת, וגם היא הייתה".

"זה היה קטע בטוויטר שפתאום קרה", היא ממשיכה, "עשינו משהו בבית של מרתה פלימפטון. זה היה עבור ארגון שהיא עובדת איתו, ושתינו נרתמנו לעזור לה עם זה. סוג של עפנו אחת על השנייה, והתחלנו לעקוב אחת אחרי השנייה בטוויטר".

"אז הולנד טיילור החליקה לתוך אנשי ה-DM שלך?", שאל אייכנר המשועשע. "היא בעצם עשתה את זה", ענתה פולסון.

View this post on Instagram

A post shared by Sarah Paulson (@mssarahcatharinepaulson) on

הזוגיות בין השחקניות, שהתחילה מתישהו בסביבות 2015, גרמה להרמות גבה רבות בשל הפרש הגילים בן שלושת העשורים: פולסון בת 44 וטיילור בת 76. "הבחירות שלי בחיים הן, מממ... לא קונבנציונליות", פולסון הצהירה בראיון בשנת 2017, "אני חיה עם אישה מבוגרת הרבה יותר, ואנשים מוצאים את זה לגמרי מרתק ומוזר, ובעיניי... זה הדבר הכי פחות מעניין בי".

>> "ממש לא ציפיתי שחיים יציע לי נישואין ככה"

>> המטיילים הגאים האלו יוציאו לכם את העיניים

>> החוצה! הסלבס שהוצאו מהארון בניגוד לרצונם

>> 16 טעויות שהומואים חייבים להפסיק לעשות בסקס

פולסון התבטאה באופן חריף יותר כעבור חצי שנה. "אם מישהו רוצה לבזבז את זמנו לחשוב שאני מוזרה בגלל שאני אוהבת את האדם המדהים ביותר על פני כדור הארץ, אז זו בעיה שלו", הצהירה בראיון למגזין Modern Luxury, "אני בסדר גמור".

View this post on Instagram

A post shared by Sarah Paulson (@mssarahcatharinepaulson) on

View this post on Instagram

A post shared by Sarah Paulson (@mssarahcatharinepaulson) on