אל תטשטש את הפנים שלך

כשאנחנו רואים משקפי שמש גדולים על בחור, אנחנו ישר חושבים, "מה הבחור הזה מסתיר?". זהו אחד הטריקים העתיקים בספר. כובעים, ציוד צלילה, משקפי שמש גדולים - לא, לא ולא! כולנו רוצים לראות את הפרצוף שאיתו אנחנו מדברים.

הגש מעט גוף

תמונה ברורה של הפנים שלך תיתן לנו מושג איך אתה נראה, וזה נהדר, אבל אנחנו גם רוצים לדעת איך הגוף שלך נראה. בכל זאת, אנחנו לא מתכננים לעשות סקס רק עם הפנים שלך (למרות שיש כמה שבאמת עושים זאת), אנחנו בונים על סקס עם כולך - כולל גוף.

אל תצטלם בלי חולצה במכון

הגיע הזמן שמישהו יגיד את זה - זה באמת לא כל כך סקסי ובעיקר נדוש ושחוק. סלפי בלי חולצה זה סבבה ואפילו רצוי, אבל כתמונה הראשית? בסיסי מדי. השתדלו להימנע מזה.

הבלט את היתרונות שלך

אם יש לך חזה נהדר וזרועות שריריות, אז סלפי ללא חולצה בחוף הים לגמרי תקין, אבל מומלץ לוותר על התמונה עם הספידו. אם אתה עושה פעילות, כמו לשחק כדורעף בחוף בלי חולצה, ובדרך אגב נגלים שרירי הבטן או החזה והזרועות החזקות שלך, זו תמונה מנצחת. הרעיון הוא לחשוף בלי להשוויץ או להיראות מתאמץ.

אל תצטלם עם מישהו אחר בתמונה

זה מדהים שיש לך חברים. באמת, אבל אנחנו ממש לא מעוניינים לצאת עם החברים שלך, אנחנו מנסים להכיר אותך. הקפד להיות תמיד לבד בתמונות הפרופיל שלך.

חייך למצלמה (או כל הבעה אחרת)

במילים אחרות, פנים ריקות ונטולות הבעה הן ההגדרה ל"בלתי". חיוך זה בסדר גמור. גם מבט סקסי זה תמיד טוב. אפילו לתת פרצוף דבילי עד גיחוך יעזור, כי זה מראה שיש לך אישיות כיפית. רק אל תגישו מבט ריק למצלמה.

נסה כל מה שעשוי לעבוד

שחק עם העניין. נסה לפרסם תמונה רצינית יותר, תמונה משעשעת, תמונה ללא חולצה או אפילו תמונה בחליפה. רק כך תוכלו להבין איזו תמונה מושכת הכי הרבה חבר'ה. עם כל הכבוד, אין באמת דרך אחת נכונה להצטלם לתמונת פרופיל באפליקציית היכרויות.