כמה פעמים מחקת את אטרף ואת הגריינדר מהנייד שלכם, רק כדי להוריד אותם מחדש כמה שבועות לאחר מכן? מערכת היחסים המורכבת של הומואים עם אפליקציות להיכרויות עדיין מערבבת יחד אהבה ושנאה. בדיוק אחרי שראיתם את הגרוע מכל, והעברתם שעות של התמודדות עם גזענות, מחיקה ביסית או מצ'ואיזם, מגיע הבחור המושלם והסקס שלכם כל כך מדהים, שזה מרגיש שהכל היה שווה את זה, עד שהוא נעלם ומפסיק להגיב להודעות ביום שאחרי.

אם אתם מרגישים אנטי עכשיו, ואתם בשלב שבו אין לכם אפילו אפליקציה אחת להיכרויות בנייד, אספנו לכם 9 סוגי טיפוסים נפוצים, שיצדיקו את ההחלטה שלכם להיפטר מהגריינדר בפעם ה"מי בכלל סופר", נכון לעכשיו.

הגבר-גבר

"גבריים בלבד. רוצה גבר גברי. בלי משחקים. לא נשיים"

נניח את הבעיות שלנו עם ביוש נשיים בצד, ברור שיש ל"גבר-גבר" כמה זנבות של הומופוביה מופנמת. אנחנו מקווים שבסוף תמצא לו דרך למצוא גברברים בלי להשליך את חוסר הביטחון שלו על יתר הקהילה.

הגזען

"לא שחומים. לא ערבים. סורי, זה רק עניין של טעם"

אפשר יהיה להסכים שזה רק עניין של טעם, רק כשלא נוכל להבין את הרקע האתני לפי התיאורים. עד אז לשלול אנשים לפי רקע אתני זה חד וחלק גזענות - וזה ממש לא סקסי.

הפורנוגרף

"מחפש צעיר נערי, חלק. חטוב או רזה. מצויד היטב"

מקורות ההשראה של הפורנוגרף ברורים מאליהם, והוא תמיד מצהיר על העדפות שמתארות דימוי גוף פורנוגרפי אידאלי. הדיבור איתו כולל מפרט טכני ויזואלי של כל איבר בנפרד, ובכל זאת הוא ישכב עם מי שרק ירצה אותו. אז לשם מה האודישן אנחנו שואלים?

המצ'וטט

"מחפש רק לדבר”

כמו משוטט אמיתי, המצ'וטט לא מכוון להגיע לשום מקום. אין איתו בעיה מיוחדת, אבל כשהוא מתעצבן שמציעים לו להיפגש זה כבר ממש מוזר כי בכל זאת, זו אפליקציה לסטוצים בין השאר, ואין צורך להיות מזועזע.

החתן

"מחפש זוגיות. מישהו להתכרבל איתו, יין, נרות, ארוחת ערב, נטפליקס"

רבים מעדיפים להיות במצב בו הם מוחקים את האפליקציות לצמיתות, אבל עד אז, הם פה כדי ליהנות. כמו המצ'וטט, החתן לא יקבל בטוב הצהרות לחוסר מחויבות, וחבל. תעשה טובה ותפתח פרופיל באוקיי-קיופיד, אוקיי? אין צורך להיות אחרון המונוגמים בגריינדר.

זה שלא ידע לשאול

"היי"

הוא כבר כתב לך "היי". ענית לו, צפית להשתרלל הערב ובמקום זאת קיבלת הודעה יומיים לאחר מכן שנראית כך: “היי". לפעמים ירחיק עד ל"מאיפה?”, אבל מיד יחזור לכתוב: “היי”.

ההוא שמתאבסס עליך תוך רגע

"זה שוב אני"

עדיין לא נפגשתם, אבל אולי הוא עוקב בחשאי אחרי האינסטגרם שלך. זו רק השערה, אבל אחרת קשה להסביר למה הוא לא מפסיק לשלוח הודעות, לא מבין רמזים, ופשוט לא מרפה; או למה הוא ממשיך לשלוח הודעות גם כשעשר המודעות האחרונות שלו לא נענו. זה די לא נעים ובמאה אחוז מהמקרים הוא ראוי לחסימה ומהר, לטובת שני הצדדים.

חי בסרט

"חתיך, גברי, שרירי ומצויד בדומה”

הוא נראה כמו פסל יווני, ובאופן כללי יש לו את כל מה שאידיאל היופי מכתיב. הוא מתנהג כאילו הוא ירד ממרומי האולימפוס אל הארץ, והוא מצפה שיעריצו אותו כי להיות מושלם זו עבודה קשה. לכן הוא יסתובב רק עם אנשים בעלי ארבעה ריבועים ומעלה, ולנו נותר לשאול: “למה מי אתה בכלל?”

הנעלם במשוואה

"אני בדרך"

אולי היחיד שיכול להכעיס באמת. אתה כבר מוכן, חוקן והכל, ואתה ממתין לדפיקה בדלת כשהוא אומר שהוא בדרך. והוא לא מגיע, הוא לא עונה להודעות והשאלה המייסרת עולה: מי הבחור שהוא החליט לזיין במקומך?