זה אולי הרגיש כמו עשור, אבל חלפה רק שנה מאז יום האהבה האחרון. למרות האווירה האפורה של הקורונה, החלטנו שאנחנו חייבים לצבוע את היום הזה בהרבה ורוד. במיזם מיוחד של מאקו וחוש"ן, ארגון החינוך וההסברה של הקהילה הגאה, אספנו שישה כוכבים גאים לשיחה צפופה על יום האהבה ועל האהבות הגדולות בחייהם. 

אחד הסיפורים המתוקים בסרטון הוא זה על הדייט הראשון של ידידיה ויטל – שסיפר כיצד התאהב בבן זוגו ואבי בתו עוד בדייט הראשון. "נסענו באופניים, והתחיל לרדת גשם", הוא נזכר ברגע הסוער. "באופן טבעי הוא פשוט שלף מטריה, ונסע עם יד אחת על הכידון ויד אחת מחזיקה מטריה מעל הראש שלי. הוא פגש אותי לפני שש דקות. זה היה שובה לב לחלוטין".

תמר עמית יוסף, כוכבת הסדרה 'המורדת', נזכרה בהתרגשות במערכת היחסים שלה עם בת הזוג שלה ליאור, שהייתה על אש גבוהה כבר מהרגעים הראשונים. "אחרי הדייט הראשון כבר חיכתה לי אצלה מברשת שיניים", סיפרה בחיוך. 

מייקל אלרוי, מרצה ואקטיביסט מוכר בקהילה הטרנסג'נדרית סיפר כי בהתחלה לא היה בטוח שאהובתו יודעת מי הוא. "חשבתי שאולי היא לא יודעת עליי, בדיעבד הבנתי שהיא יודעת מי אני והיא יודעת שאני טרנסג'נדר. בסופו של דבר היא הבינה ובכלל – מתאהבים בבן אדם".