סלפי במראה

פסגת כל תמונות הסלפי של אפליקציות היכרויות. סלפי מראה, לרוב ללא חולצה ואולי בדיוק אחרי תספורת, הוא הדרך היעילה ביותר לחשוף בטעם את מה שתרצו להראות.

סלפי עירום
מי אני יכול להיות? בינתיים זה סוד

הפרש חסר הראש

ידוע גם בשמו הלטיני "טורסו", הוא הדימוי המאוד מאוד מוכר של גוף חטוב עד שרירי ברמות כשהוא מוצג לראווה, מינוס החלקים היותר מעניינים של הפנים והחבילה. האם גם הפעם נצטרך לבקש תמונת פנים?

חוף מאיי קאו בפוקט, תאילנד
אל תסתכל בקנקן אלא בנוף שסביבו | צילום: krolix, Shutterstock

תמונת נוף רנדומלית

ייתכן שצולמה במהלך הטיול האחרון למזרח, וייתכן שנלקחה מגוגל, תמונת הנוף הרנדומלית גרועה בעינינו מהפרופיל האפור פשוט משום שהיא מזכירה לנו את הגנריות הסתמית של הדסקטופ של ווינדוז.

משפץ הוודג'

לכולנו יש חבר שמחליק את התמונות שלו עד למראה קרטוני כמעט, ומרבית הסיכויים שזה בדיוק המצב בתמונות הפרופיל שלו באפליקציה. פייס-טיון זה מהמם, אבל מומלץ להשתמש בו במידה.

סלפי עירום
TOP | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

הר ווטאברסט

יהיה ההר או הגונגל בתמונה אשר יהיה, מה שבאמת מצליחה תמונה שכזו להעביר היא שני דברים: שהם אוהבים להיות בחוץ ולעשות פעילות גופנית מאומצת, ושזו הזדמנות לתמונה מיוזעת בעירום חלקי שאולי נתפסת כדושית פחות, ולאחרים, ווטאבר.

סלפי מהשמיים

תהיתם איך אתם נראים ממעוף הציפור, אז בדיוק ככה.

סלעים שנראים כמו פטריות
רואים אותי? | צילום: pphelantomsk.wordpress.com

רחוק מהעין

אם צריך להגדיל את התמונה ולהפעיל את העיניים חזק, כדי להבין מי זה שמופיע שם הרחק, זו בוודאות תמונה שמחביאה יותר משהיא מגלה, ובדומה לתמונת הנוף הרנדומלית, לא אומרת כלום.

תאורת אווירה

במשך כל חיינו לימדו אותנו לחייך בתמונות ולצלם רק רגעים מאושרים. לעומתן, תמונות שעושות שימוש בתאורת אווירה ומבט נוגה יכולות להיראות קצת עצובות ומדכאות, או לרמז כי הבנאדם פשוט לא מרגיש צורך לחייך, וגם את זה צריך לקבל.

בין הפותרים נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה | צילום: loreanto, Shutterstock

נחש מי אני

מי מבין הבחורים בתמונה הוא מחזיק הפרופיל? עשו טובה ואם לא מדובר בזוגיות פתוחה או מערכת יחסים פוליאמורית עם 3 משתתפים ויותר, אנא אל תצרפו אחרים לתמונה, ואם כן, אז רצוי במיקום זניח ולא בפוקוס כדי שיהיה אפשר להבין מי זה מי.

לינקד-אין

הוא איש עסקים, הוא מתוקתק, הוא מפרנס בכבוד - והוא לבוש בחליפה.

גבר בסלפי
כשיר לסלפי | צילום: shutterstock | 1stockphotopro

פוסט-אימון

כמו ארוחה מאוזנת עם כמות מכובדת של חלבונים, גם הסלפי הזה מלווה את פרק הזמן שאחרי האימון. למרות זאת, ייתכן והקומפוזיציה תשדר מעט התרברבות.

חיות

אין דבר שאנחנו יותר אוהבים מתמונות חמודות של חיות, זה באמת מציף את הלב בחמימות, אבל כדאי לדאוג לנוכחות של בעל הפרופיל בתמונה, אחרת האפקט יורד לטמיון.

"דאק פייס"

אם כבר הזכרנו חיות, ה"דאק פייס" גם דורש התייחסות, והיא אנא, שימו את ה"דאק פייס" בעשור הקודם ומצאו לכם תנוחה חדשה.

מקס אמרסון
לא, זה לא אתה, זה מקס אמרסון | צילום: instagram

תמונה רנדומלית של דוגמן

זה כבר גובל בהתחזות. אין דבר יותר מתסכל מלראות פרופיל עם תמונה רנדומלית של דוגמן, כשבפרופיל כלל לא מצוין שהוא דוגמן, ולא מובאות ראיות נוספות שיתמכו בהשערה.

פילטר על פילטר

רצוי שתמונת הפרופיל תשקף משהו על האני האמיתי של בעלי הפרופיל, אך כשבתמונה מופיע מישהו בפילטר וולנסיה, לייט ליק ואקס-פרו II בבת אחת, אנחנו חייבים להודות שיש שם מעט ריחוק.