>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

לסביות (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
חושבות שבלעדיהן הקהילה תקרוס | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
 אזהרה: הקריאה אינה מומלצת לנשים ממורמרות. יש כאן מקום רק לאישה ממורמרת אחת והיא אני. אז שימו חגורת בטיחות ותיהנו. 

"האקטיבית המוכחשת" היא זן ארור. לעומת ה'אקטיבית נטו' שנמצא בסכנת הכחדה, הלסביות האקטיביות המוכחשות רק מתרבות. לקטגוריה זו שייכות הבחורות שחושבות שהן יפות הרבה יותר ממה שהן, מתהדרות בבגדי מעצבים ומשקפיים מעוגלים ומגניבים, חושבות שהן 'לסביון עליון' וחשות שבלעדיהן הקהילה כולה תקרוס, על אף שהן תמיד יגידו "אני שונאת את הקהילה".

איתה לא תישארי יבשה הרבה זמן, אבל...

הן נמצאות בתפקידי מפתח ב'חיי הלילה' הלסביים (או יותר נכון 'חיי הערב' בהתחשב בעובדה שהאירועים מתחילים בשמונה ונגמרים באחת). מה זה אומר תפקידי מפתח? דיג'אית, מפיקה, יח"צנית, בעלת בר והבנתן את הרעיון. הכוונה היא שהאקטיבית המוכחשת מתנהלת לה בחייה המקצועיים בעמדות כוח, מה שגורם לה לחשוב שהיא אקטיבית ולשדר המון בטחון עצמי.

המונח 'לסביון עליון' טומן בחובו פרדוקס. שכן, לא כל מי שחושבת שהיא לסביון עליון היא כזו. ואף לא כל מי שלא חושבת שהיא כזו היא למעשה איננה כזו. זה כמו השאלות של הלוגיקה בפסיכומטרי. לא כל מי שעובדת בחיי הלילה היא אקטיבית מוכחשת, ולא כל מי שאקטיבית מוכחשת היא חלק מחיי הלילה. אז מי היא האקטיבית המוכחשת? בואו נגיד ככה, אם היא היתה גבר, זה היה הדימוי הקלאסי של הגבר העשיר עם הזין הקטן.

אני אודה, כוח עושה לי את זה מאוד. גם אני הייתי דלוקה על המ"כית שלי בצבא ועל כמה בחורות בעמדות המפתח הנ"ל, כי מה יותר מחרמן מבחורה שמסתכלת עלייך בלי למצמץ ואומרת לך 'תתפשטי'. נשמע טוב, נכון? הכל באמת היה טוב, אילולא היה מדובר בעבודה בעיניים. יאמר לזכותה של האקטיבית המוכחשת שהיא יודעת לחרמן. היא מנשקת מעולה, היא תדחוף לך יד לתוך התחתונים ותכאיב לך כמו שמגיע לך. היא גם תדבר אלייך מלוכלך, היא מומחית גדולה בז'אנר הזה. ואוי כמה שאני אוהבת שמדברים אליי מלוכלך!

איתה את לא תישארי יבשה הרבה זמן, אבל ברגע שתשלחי יד לאזור חלציה היא תשכב ישר אחורה, תרים ידיים מעל הראש, תתחיל לגנוח בקולי קולות ותצרח עלייך "תעשי אותי!". ואחרי שתצא לך הכתף מהמקום מלקרוע לה את הצורה, כי ככה אוהבת 'המוכחשת', היא תקום מהמיטה, תיקח כוס מים ותגיד לך שהיא צריכה לקום מוקדם. היא לחלוטין לא זאת שתעשה איתך כפיות בלילה. מומלץ מאוד לא להישאר לישון אצלה כי יש מצב שתמצאי תמונה שלך ערומה בפלאפונים של החברות שלה שמכנות את עצמן 'לסביון עליון'.

היכן ניתן למצוא את האקטיבית המוכחשת? היא מסתובבת לה עם להקת 'הלסביון' שמונה מינימום חמש לסביות בכל מקום אפשרי. המסיבות של 'דנה וענת', 'מיטל וקרן', גילדה, שפגאט, שוק הפשפשים, שוק הכרמל, בית קפה 'סטריטס' בקינג ג'ורג' ומונטיפיורי 17 (ז"ל).

אנחנו ממש לקראת סיום השיעור הראשון שלנו – חמישה גוונים של אקטיבית. יש לפנינו עוד שני פרקים- 'אקטיבית ורסטילית' ו-'אקטיבית עם אג'נדה', אז אל תלכו לשום מקום, כי החומר ייכנס למבחן! אם יש לכן נושאים שמעניינים אתכן או שאלות בנושא אני אשמח מאוד לענות ולהתייחס אליהן. אז בקיצור, תקראו, תשתפו, תגיבו ותעשו מלא סקס! 

>> לסבית, את האקטיבית לייט כבר הכרת?