>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם? 

לסביות מתנשקות (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
שלא תעבוד עליכן | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
הגיע הזמן שנשים את הקלפים על השולחן. כן, אנחנו רחוקות מאוד מלהשתמש בגריינדר, או מלהזמין מישהי אלינו הביתה לסטוץ דרך אתר היכרויות כזה או אחר. אבל גם לנו לא חסר. ולא כולנו תמיד רוצות זוגיות, לפעמים כל מה שבא לנו זה סקס טוב. אבל איך נדע מי מתאימה לנו כשמדובר בלילה אחד?

לא פעם מצאתי את עצמי מתדיינת עם חברותיי הנאלחות על בקבוק גולדסטאר במסיבת נשים, בעודנו מצביעות על עוברת אורח ואומרות- "היא פאסיבית מתה", או "הכוכב של סלקום". כאילו מדובר בפשע מתועב לאהוב צלילה טובה ואולי גם אצבע או שתיים שמונפות לכיוונך.

איך תכבשי אותה והאם כדאי לך?

אז כן, אני המון שנים בקהילה, והמון אצבעות הופנו לכיווני ולא רק כדי להזהיר מפניי ששכבתי עם האקסית. וכן, אני אגיד את זה, אני פאסיבית גאה! זה מרגיש כל כך טוב לומר את זה. ממש 'סטרפ-און' נגול מעל ליבי כרגע. כי אנחנו לא יוצאות מהארון פעם אחת אלא פעמיים. פעם אחת בתור לסבית ופעם אחת בתור פאסיבית.

שלא תבינו לא נכון, גם אני מלחכת עשב, שרה 'עשר אצבעות לי יש' ואפילו אוחזת בידי את הצעצוע מין הנבחר לאותה סיטואציה. אבל בואו נגיד ככה, אם אני גומרת ואת כבר עייפה, לא כזה יפריע לי ללכת ישר לישון.

לכן כאשר אני נתקלת בפרטנרית פוטנציאלית לא"ג לילה, אני בוחנת האם היא נופלת לאחת הקטגוריות עימן אני יכולה להסתדר. אז אם לא יצא לכן להכיר, סיכמתי עבורכן את חמשת הגוונים של האקטיבית המצויה, והשבוע נתחיל מהאקטיבית נטו. מדובר בזן נדיר של לסביות, אפשר לומר שהוא אפילו בסכנת הכחדה. ניתן לזהותה על ידי כפתור הפעלה שמופיע גבוה על ראשה (מעין גולגול של רקדניות בלט שנדד לו צפונה אל הפדחת). לבושה בנעלי אדידס ומתהדרת בגלח צבעוני מעל לאחת מאזניה.

אקטיבית נטו הוא זן שחביב עליי במיוחד משום שיותר מלסיים בשיר הלל לא נדרש ממני לעשות כלום. אקטיבית נטו היא הבחורה שלא נכנסת איתך למיטה אלא משכיבה אותך על המיטה. היא כולה נתינה, מלאה באגו וחדורת מטרה אחת ויחידה - שתגמרי. שום דבר אחר לא מעניין אותה. היא זאת שתישאר עם המכנסיים עליה כי היא לא יכולה לחכות וחייבת להיכנס אלייך ועכשיו.

נשמע טוב, נכון? והנה מגיע ה-'אבל' הגדול. היא לא תוריד את המכנסיים כי סביר להניח שהיא לא כל כך נראית טוב בלעדיהם. היא לרוב גברית, לא בוצ'ה, אלא בוצ'ה לייט, כזו שלא מצאה את השייכות המינית שלה עד הסוף ונתקעה עם חולצה נשית ומכנסיים לא מחמיאים לגזרה הלא מחוטבת שלה. היא לא תדבר על סקס, ככה שיש מצב שאת בכלל לא תקלטי שבא לה עלייך. ויכול להיות שלא בא לה על אף אחת, היא פשוט נרתמת למטרת העל- האורגזמה. אז מי שתאלץ ליזום היא את. ולא אני לא מתכוונת "לעשות לה עיניים עד שהעדשות שלך יקפצו ממקומן". ולא אני לא מתכוונת לל"הזמין אותה לצ'ייסר ולהסתכל לה בעיניים כשאתן עושות לחיים". אני מתכוונת "ליזום!". סימן קריאה.

כדי שה'אקטיבית נטו' תבין שאת רוצה אותה את צריכה להיות ישירה, לעמוד מולה ולומר במילים פשוטות 'בא לי עלייך'. ואז שתי אופציות פתוחות בפנייך, האחת היא ללכת ישר למיטה בלי דייט או חארטה אחרת מסוג זה. השניה, להיפגש לדייט כששתיכן יודעות לאן זה הולך. אני מזהירה, האקטיבית נטו היא אינה בחורה של מילים! כלומר, את תמצאי את עצמך מדברת כל הערב וכל שתקבלי ממנה זה "וואלה? יפה..." וזהו. מה ששומט את הקרקע מתחת לרעיון המפגר להכיר אותה לפני שאת נכנסת איתה למיטה.

היכן ניתן למצוא את האקטיבית נטו? 
היא מסתובבת בעיקר במסיבות של 'קרן ואליס' או אצל המתחרה הצעירה שלהן- ליזי. עובדת לרוב בסלקום/ אורנג'/ פלאפון/ גולן טלקום/ הוט מובייל. ולעיתים גם במוקד תקלות של הוט.

בזאת הסתיים השיעור הראשון שלנו, חייבת להודות שנהניתי. בשבוע הבא נמשיך עם שאר הגוונים של האקטיבית, ביניהם- 'אקטיבית לייט', 'אקטיבית ורסטילית', 'אקטיבית מוכחשת' ו-'אקטיבית עם אג'נדה'. אז אל תשכחו להתחבר ולהפיץ את הבשורה.

יש לסבית חדשה בעיר, והיא לא מוכנה לשתוק יותר.