מכל הנרטיבים ההומואים, הנרטיב הבאמת משמח של התבגרות הומואית, אך לחלוטין לא דרמטי, הוא הרגע העדין הזה, שמבינים לראשונה שהלב שלך נוטה למין הגברי. קבוצת הרדיט עם השם הדומואי askgaybros, התגייסה לענות על השאלה: "האם אתם זוכרים את היום/התקופה/הרגע שבו הבנתם שאתם מעדיפים בנים?”. בתגובות היו הרבה חתיכים מהמסך הגדול והקטן, ועוד כמה חוויות שאיך לא, התרחשו בקייטנה. אספנו לכם מדגם מובחר של סיפורים יפים ולעיתים גם מרגשים.

נפתחו לי הצ’אקרות

“הייתי בן שמונה בקייטנת קיץ, כשצמדו אותי למדריך בשם כריס. ברטרוספקטיבה, כריס היה כמו כל ילד קולג’ ממוצע, למעשה, הוא אפילו היה קצת טיפש, אבל הערצתי אותו. היה לו כל מה שהופך בחור בתחילת שנות התשעים למגניב, כלומר, אם זכרוני אינו מטעני, היו לו שני דברים: קוצים בשיער ומחרוזת צדפים. הזמנים היו פשוטים אז. בקיצור, כריס עשה לי שק קמח במים הרדודים של הבריכה. ואני מדבר על מגע של עור לעור, כשהפנים שלי נחות על כתפיו השזופות".

"אני רוצה לספר לכם רגע על החום שמילא את הגוף שלי באותו רגע, האושר הבתולי, נפתחו לי הפאקינג צ’אקרות. לרגע אחד של נצח... הייתי כל אדם, ללא שם וללא פנים, שהעז להיכנע לתשוקה שאין לנקוב בשמה. זה היה הרגע הכי גיי שהיה לי, ושאוכל לקוות שיהיה אי פעם. חיי כבגיר הומו היו רק אוד מוצל מאש תופת הומוסקסואלית, שהציתה אותי אל תוך זרם המחשבה הגאה. באלוהים, אם אי פעם אפגוש אותו שוב, אפילו אם הוא יהיה שמן וזקן, אעשה לו, ובשבילו, דברים שהשתיקה יפה להם".

המבט הגברי

“כשהייתי לקראת סוף לימודי בתיכון, יצאתי לחוף עם כמה חברים. אחת החברות הכירה בפני את בן הדוד שלה, בחור רזה עם חזה ובטן שעירים. אשכרה יכולתי להרגיש את העיניים שלי הולכות מהחזה שלו לכיוון המפשעה, ובמיוחד מבתי השחי לכיוון המותניים, בדיוק כמו שהסתכלתי בבנות. כשהבנתי שאני בוהה בו, צעקתי ‘אהה אלוהים’ ופשוט הלכתי משם".

קיץ על החוף

“הייתי בן שמונה בערך כשנסעתי עם המשפחה לחוף הים. נכנסתי למים והבחנתי בבחור צעיר וחתיך ברמות של דוגמן, שמתהלך לו במים הרדודים. מבלי לדעת מה אני עושה, עקבתי אחריו כשהלך לפה ולשם, ולרגע אחד מכריע הבנתי מדוע אני רוצה כל כך להתקרב. הילדים קראו לי הומו כבר כמה שנים לפני, אז תודה להם שאפשרו לי להבין שזה מי שאני בגיל צעיר".

כפכפים של תשוקה

“כל מה שאני זוכר זה שהמבט שלי ותשומת הלב היו נתונים לכל בחור חמוד או חתיך בסביבה עם כפכפים לרגליו. הייתי בגן באותו הזמן. וגם אני זוכר שתמיד הסמקתי בכל פעם שגבר היה מוריד חולצה בטלוויזיה, ושתמיד רציתי לחבק ולנשק אותם. אבל מה שבאמת גרם לי להבין זה שהייתי מקבל זקפה ברגע שהייתי רואה שני בחורים מתנשקים, בעוד שצפייה בשתי בנות עושות סקס לא הייתה מזיזה לי, ותמיד התרכזתי בבחור בפורנו סטרייטי".

היאבקות או נמות

“יש לי שני רגעי ‘אהה הבנתי!’. זה לא היה קל לגדול כילד הומו שחור בסביבה מאצ’ואיסטית/די הומופובית, אבל אלו החיים שלי. היום בגיל 28 אני מבין. הפעם הראשונה הייתה בטלוויזיה. בטח הייתי בן שש בערך. הייתי בבית של דוד שלי וצפיתי בטלוויזיה בהיאבקות WWF".

"הם צפו בזה כדי לראות אותם שוברים זה על זה כיסאות ושולחנות, ואני צפיתי בשביל החתיכים. כל כך נמשכתי למתאבקים (ג’ון סנה, אדגג’, רנדי אורטון וכו’) במדי ההתעמלות שלהם, שזה היה פשוט אלוהים ישמור, אהבתי! חוץ מזה היה גם איזה ילד בשיעור היסטוריה. הוא היה כל כך חתיך. כמו גרסה צעירה של פרדי פרינס ג’וניור. בהיתי בו כל השיעור ואני כאילו, כן, אני גיי".