במהלך אירועי הגאווה, הטסנו ברשת החברתית MOOVZ הישר מארה"ב לתל אביב שני איקוניים של הקהילה העולמית ווילאם בלי ואמנדה לאפור כדי לצלם קליפ בינלאומי על תל אביב עם רמיקס לשיר 'תל אביב, יא חביבי, תל אביב' של עומר אדם ודורון מדלי. תוך שבוע הפך הקליפ לויראלי עם מעל 200 אלף צפיות ועשרות כתבות מסביב לעולם על תל אביב ואירועי הגאווה שלנו.

רצינו בעצם לייצר באזז סביב תל אביב, ויצרנו סרט קצר של 4 וחצי דקות בו ווילאם מגיעה לנופש בתל אביב, מתאהבת כבר בשדה התעופה בבחור חתיך, ומבינה מהר מאוד שהבחור הוא בעצם העוזר האישי של אמנדה לאפור. מהר מאוד נעלמות עקבותיו של הבחור, ובעצם במהלך כל הסרט ווילאם מחפשת את אמנדה (כדי להגיע לבחור), ועוברת בכיכר רבין, כיכר דיזנגוף, רוטשילד, אלנבי, חוף הילטון ויפו. במהלך החיפושים ווילאם נעזרת באפליקצית מובז ושואלת שם אנשים האם הם ראו את אמנדה, כך היא מדלגת בין למקום למקום, ונעזרים באנשים וביוזרים של מובז כדי להגיע לבחור.


ווילאם בלי, הדראג קווין המפורסמת בעולם, השתתפה בתוכנית הריאליטי המצליחה באמריקה 'רופול' ובתפקידי משנה בסדרות "ניפ/טאק", "המגן" ו"בוסטון פבליק". בלי התפרסמה בישראל בעיקר בזכות הלהיט שלה Boy is a bottom, שצבר מעל 14 מליון צפיות ביוטיוב. אמנדה לפור היא דוגמנית טרנסקסואלית שהתפרסמה כמוזה של הצלם דיוויד לה שאפל, הודות למראה הייחודי שלה וכן לפתיחותה לגבי תהליך שינוי המין שעברה. יחד איתן הגיע לארץ גם צלם האופנה מרקו אובנדו, המוכר מאוד בקהילה הגאה באמריקה. אובנדו, שצילם קליפים של אמנדה לאפור ודראג קווינס נוספות כמו רופול ואחרות, צילם גם את הקליפ התל אביבי יחד עם הצלם הישראלי דקל לזימי לב.

ווילאם ניצלה את השהות שלה בתל אביב לא רק כדי לצלם את הוידאו: במהלך מצעד הגאווה היא אף הופיעה על הבמה המרכזית עם השיר שלנו Boy is a bottom וצילמה גם סלפי עם כל הקהל לפרוייקט הסלפי הגאה.

קליפ ווילאם בלי ואמנדה לאפור
כל הדרך לעיריית תל אביב. עם יניב וייצמן

עוד ב-mako גאווה: