שרלוט מאלי בת ה-22 מספרת למגזין סאן הבריטי על הייסורים שעברו עליה בנסיון "להפוך" לסטרייטית; על הפגיעות שהסבה לעצמה, על האבחון בדיכאון ועל יותר ממאה גברים ששכבה איתם כדי להוכיח אחרת.

>> ראיון בלעדי: "מדונה שינתה לי את החיים"

בגיל 14, במהלך משחק אמת או חובה, נישקה שרלוט בחורה וכך היא מתארת את החוויה: “זה הרגיש הכי נכון, אבל פחדתי מהמחשבה שההורים והחברים שלי יתנכרו אלי מרגע שיגלו את האמת, אז התחלתי לפגוע בעצמי”. אמה של שרלוט הבחינה בחתכים שעל ידיה, ומיד שלחה אותה לטיפול. האם גם הוסיפה והתעקשה ללוות אותה במהלך הפגישות עצמן, לכן שרלוט לא יכלה לתת ביטוי לנטיות המיניות שהדחיקה. 

שרלוט מספרת שאיבדה את הבתולין ל"סתם בחור מבית הספר" כשהייתה בת 16. “זה לא היה נורא”, היא אומרת, "הבנתי שאם אמשיך לשכב עם גברים אתרגל בסופו של דבר”. מכאן והלאה היא הציבה לעצמה מטרה לשכב עם כמה שיותר גברים. ברגע שהסקס נגמר היא מיהרה לעזוב, המחשבה לראות את אותו בחור פעם שניה הרתיעה אותה: “שכבתי עם יותר מ-80 גברים במהלך שלוש שנים”.

שארלוט מאלי (צילום: מתוך פיסבוק, KateRiep_Godbye)
העיקר שהיום היא מקבלת את עצמה כמו שהיא | צילום: מתוך פיסבוק, KateRiep_Godbye
ערב אחד כשהייתה בת 19 היא הגיעה לבר של לסביות, “רק התחילו איתי, לא התפתח מזה משהו ובכל זאת הרגשתי במקום הנכון”. אפילו שמצאה לעצמה את המקום הנכון, שרלוט לא הייתה מוכנה להודות באמת והוסיפה לבקר במיטות של עוד 20 גברים לפחות.

מאז שרלוט התחילה לצאת עם נשים שהכירה בברים או באינטרנט. ההורים והחברים שלה אמרו לה שהאושר שלה הוא מה שחשוב בעיניהם כשיצאה בפניהם מהארון. מסתבר שהיחידה שהייתה לה בעיה עם הנטיה המינית שלה היא שרלוט עצמה.

רוצים לזכות בכרטיסים למתחם ה-VIP של XL במצעד הגאווה? לחצו כאן

>> אירועי הגאווה 2016: הרשימה המלאה

>> הפרסומת שמרגיזה את כל ההומופובים: "מסוכנת מדי"

החבילה היומית: מארק וולברג אז והיום