הבוקר (ג') שוחרר שיר הגאווה הרשמי "חביב אלבי" של סטטיק ובן-אל תבורי יחד עם נסרין קדרי, שמעביר מסר של אהבה שוויונית לכל בית ובית ברחבי הארץ. הקליפ, בבימויו של רומן בוצ'אצקי ותחת ניהולו האמנותי של שמעון שירזי, מתמקד במגוון המיוחד המאפיין את הקהילה הגאה. באמצעות קהילות פייסבוק בשיתוף המרכז הגאה של עיריית תל אביב-יפו ופייסבוק ישראל, השיר מציג את הפסיפס הייחודי של קהילת הלהט"ב על ענפיה השונים. את המילים והלחן לשיר כתבו סטטיק וג'ורדי (שגם אמון על העיבוד וההפקה המוסיקלית). 

הקליפ לשיר "חביב אלבי" צולם בלילה, וצבעי הגאווה מסומנים על ידי תאורה, כשבכל פעם מציג את מגוון הקהילות השונות במקומות שונים בתל אביב (קוויר, טרנסים וטרנסיות, הגיל השלישי, בודי פרייד, בי, משפחות ועוד). לבסוף כולם מתכנסים במקום אחד, היכן שמתקיימת החגיגה אליה הובילו נסרין, סטטיק ובן אל.

בין הלוקיישנים שנבחרו ללוות את צילומי הקליפ: עבודות הרכבת הקלה, אצטדיון בלומפילד ההולך ונבנה וגשר יהודית שנפתח לאחרונה - לוקיישנים שנבחרו מתוך החלטה ללכת על מקומות חדשים שהולכים, נבנים ומתגבשים ולא בהכרח על המקומות התיירותיים המוכרים בנוף בתל אביב-יפו. 

איתי פנקס ארד, חבר מועצת עיריית תל אביב-יפו ומחזיק תיק הלהט"ב: "באווירה של התמודדות מורכבת עם הקורונה, החלטנו בעירייה ובמרכז הגאה לשלב בין אירועי גאווה צנועים יחסית שמזכירים שהמהפכה לא הושלמה ללא שוויון מלא, לבין החזרת התקווה לא.נשים, לעסקים הקטנים ולכל מי שנפגעו. קשה לדמיין שילוב יותר מרים ומלא אופטימיות מאשר סטטיק, בן-אל ונסרין, שחברו אלינו בהפקה מוזיקלית מסקרנת עם פוטנציאל להפוך לאחד הלהיטים הגדולים של השנה. יחד עם קליפ שהוא יצירת מופת של רומן בוצ׳אצ׳קי, הטאץ׳ הנדיר של שירזי והשותפות של פייסבוק - שיר וקליפ הגאווה העירוני הרשמי הוא מתנה אמיתית לעיר תל אביב-יפו ולכל מדינת ישראל".