פחת מ-24 שעות אחרי הרצח המזעזע במועדון הגייז באורלנדו, שבו קיפחו את חייהם 50 בני אדם ועוד עשרות נפצעו באורח קל עד אנוש, זכו חברי כנסת מהשמאל ופעילים למען הקהילה הגאה בישראל לקבל מייל איום עם תמונה של הרוצח האכזרי, עומר מאטין ועם מסר קצר וברור: "בקרוב אצלכם".

>> ניק ג'ונאס: "אשקר אם אומר שלא שכבתי עם גבר"
>> הצצה רטובה: 13 חופי נודיסטים מומלצים לגייז

המייל נשלח היום (ראשון) בשעות הבוקר המוקדמות ליותר מ-200 תיבות דואר אלקטרוניות של חברי כנסת ושרים לשעבר, שכבר אינם משמשים בתפקידים רשמיים. בין מקבלי המיילים היו יו"ר מר"צ, אילן גילאון וראש המפלגה זהבה גלאון, שבהחלט הופתעו מקבלתו.

המייל שנשלח לח"כים
המייל שנשלח לח"כים

ח"כ גילאון שנחשב לאחד שלא דופק חשבון לאיש ובטח לא פוחד מטיפוסים שמאיימים עליו, החליט הפעם לחרוג ממנהגו והגיש תלונה בעניין לקצין הכנסת כדי שיטפל בעניין ויברר מי עומד מאחורי המייל. קצין הכנסת פתח בחקירה וככל הנראה, העניין יועבר גם לטיפול משטרת ישראל.

"שום איום לא ירתיע אותי, אבל לאור מה שקרה באורלנדו החלטתי לא להקל ראש ומאחר והקהילה הגאה בארץ ובחו"ל נמצאת תחת מתקפה, ומתוך אקט של סולידריות החלטתי לפנות בעניין לקצין משמר הכנסת שיפקח עניין ויברר את הדבר", הסביר ח"כ גלאון.

לא ברור מי האיש ששיגר את המייל והאם מדובר במתחזה או לא ומה המניע העומד מאחורי האיום. "אפשר היה להתעלם מהמייל הזה ולהמשיך הלאה, אבל אחרי הטבח באורלנדו אסור לקחת סיכון קטן שבסיכונים שאותו איום לא ימומש כלפי נבחרי ציבור ופעילים למען הקהילה, והגיע הזמן שאותם מאיימים יטופלו על ידי רשויות החוק", הבהיר גורם בכנסת.

אילן גילאון (צילום: מרצ)
ח"כ גילאון. "שום איום לא ירתיע אותי" | צילום: מרצ

>> בובי בראון חושף: "וויטני יוסטון הייתה ביסקסואלית"
>> נבחרת האלופים: 16 השחקנים הכי לוהטים ביורו 2016