מנחם בן פרסם באתר וואלה! טור דעה הומופובי ומסית, המשווה הומואים למחלה המתפשטת בחלקים מהמדינה וקובע כי "אונס הומוסקסואלי חמור יותר מאונס אישה". בעקבות לחץ ציבורי הוסר לבסוף המאמר הפוגע מהאתר, לא לפני שנחשף לאלפי אנשים. נדב בורנשטיין, מנחה התוכנית "חי בלילה", החליט להרים טלפון לעורך האתר ינון מגל במסגרת הפינה reply, בניסיון להבין מדוע מלכתחילה פרסמו מאמר שכזה?

"רציתי לברך על הורדת הטור הבזוי של מנחם בן", פתח בורנשטיין את השיחה עם מגל. אלא שעורך וואלה! לא היה מרוצה מההחלטה להוריד את הטור. "תודה, אבל זו לא החלטה שלי", השיב מגל שרמז כפי הנראה כי הטור הוסר בהחלטת הנהלה בשל פניות רבות של אנשים, בהן של עובדי המקום הגאים, שנפגעו מהדברים. "אדם כתב דעה, היא יכולה להיות פרובוקטיבית, לא נעימה ולא מסכימים איתה. אבל אני בעד חופש ביטוי", הוסיף מגל.

לטענה זו השיב בורנשטיין ואמר כי "גם אני בעד חופש ביטוי, אבל לא כשמדובר בדברי הסתה והתייחסות לנטייה מינית כמו מחלה שמתפשטת. הוא כותב שהומואים צריך להוקיע אותם. שמעשה אונס הומוסקואלי חמור יותר מאונס של אישה. מי שמו?"

מגל הסביר כי הוא מודה לכך שדעותיו של מנחם בן קיצוניות. "ברור שלמנחם בן יש 'יציאות' כמו שקוראים לזה. זה אתר פלורליסטי שנותן חופש ביטוי, שמעצבן לפעמים יהודים, ערבים, שמאלנים, ימנים, הומוסקסואלים, סטרייטים, אז תתווכח על הזכות עם אנשים שחושבים אחרת ממך להביע את דעתם. יש גם דברים שאני לא מאמין שהם נכונים או שאני לא מסכים איתם, כולל של מנחם בן".

בורנשטיין תהה לבסוף, אם עורך וואלה! עומד מאחורי טור הדעה ההומופובי של מנחם בן, אז למה הוא הורד מהאתר בכל זאת? "תשמע, בסוף גם אני בורג במערכת כמו כולנו", סיכם מגל.