ארוחת החג המסורתית של האגודה למען הלהט״ב והמרכז הגאה תיערך זו השנה ה-25 והפעם בצל הקורונה, במתכונת וירטואלית. במשדר ארוחת החג ישתתף הזמר עברי לידר, שיקדיש ביצוע מיוחד לחברי וחברות הקהילה. בנוסף, ישתתפו בארוחה גם בל אגם, אוריאל יקותיאל ויעל גולן, מקימת בית המדרש במרכז הגאה, שתשא דרשה מיוחדת ותחבר את המשתתפים לחלקים הלהט"בים של החג בהלכה. 

במקביל למשדר, האגודה והמרכז הגאה יחלקו מאות ארוחות חג לחברי וחברות הקהילה הגאה. חברי הקהילה יוכלו לקבל ארוחה חמה במשלוח ישיר עד לביתם, כדי שאף חבר קהילה לא ישאר ללא ארוחה בחג. האגודה גם תתמוך בארגונים וקהילות נוספות ברחבי הארץ שיקיימו משלוח ארוחות והן ימומנו באמצעות מוקד תרומות מיוחד שנפתח באגודה. 

ארוחת החג של האגודה למען הלהט"ב בשנה שעברה (צילום: האגודה למען הלהט"ב)
ארוחת החג של האגודה למען הלהט"ב בשנה שעברה | צילום: האגודה למען הלהט"ב

"ימי הקורונה מזכירים לנו את החשיבות העצומה שיש לעזרה הדדית בקהילה שלנו", אומר מנכ"ל האגודה למען הלהט"ב, אוהד חזקי, "זאת התגייסות מרגשת של חברי וחברות הקהילה, שעמלים על ארוחת החג במטרה לעשות טוב לכולנו ולא להשאיר אף אחד ואחת לבד. גם השנה, כולנו ביחד בארוחה שמחה ומשפחתית". 

"מרגש אותנו להמשיך במסורת של 25 שנים והשנה יותר מתמיד", אומר אוראל נויבירט, מ"מ מנהל המרכז הגאה, "ארוחת חג משותפת מחזקת את תחושת השייכות והקהילתיות שלנו. ככה בא לידי ביטוי החזון שלנו, ליצור קהילה, באופן בו כל אחד ואחת מרגיש.ה שיש לו מקום, מרחב נעים ובטוח לחגוג בו את השנה החדשה. הידיעה שאתה לא לבד חשובה יותר לכולנו במיוחד בתקופה הזאת".

להרשמה לארוחה ולפרטים נוספים 

חברי הקהילה יוכלו לקבל ארוחה חמה במשלוח ישיר עד לב (צילום: האגודה למען הלהט"ב)
חברי הקהילה יוכלו לקבל ארוחה חמה במשלוח ישיר עד לביתם | צילום: האגודה למען הלהט"ב
מאות ארוחות חג יחלקו לחברי וחברות הקהילה הגאה (צילום: האגודה למען הלהט"ב)
מאות ארוחות חג יחלקו לחברי וחברות הקהילה הגאה | צילום: האגודה למען הלהט"ב